Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire elgondolkodtató és...

Mennyire elgondolkodtató és tanulságos számotokra a következő videóban elhangzottak? (Csak hallgatni kell, az alatta játszódó film a kérdés szempontjából most lényegtelen! )


2014. aug. 28. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Ez nagyon-nagyon JÓ!!! :DD
2014. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszett. Számomra nagyon, de nagyon elgondolkodtató az ott hallottak. :)
2014. szept. 1. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálom, ha azt mondom, h én végig sírtam? :(
2014. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy reagálod túl. Én libabőrös vagyok, mikor végig hallgatom.
2014. szept. 1. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer, régen én ezt már beszületesen végignéztem - most pedig újra, általad. Így, már objektív véleményt tudok alkotni. A videóban elhangzott nagyotmondások néhol ellentétben állnak egymással, ráadásul az egész csak és kizárólag egyetlen dologra fókuszál: a sportra. Hol van a zene? A művészet? A tudomány? A politika? Hol vannak a nők, az öregemberek és a gyerekek? Hiába nagyon jó a mondanivaló - nincs jól összerakva.
2014. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én raktam össze a videót, tehát az, hogy miért pont a sportot emelte ki, arra nem tudok választ adni. Talán a sok küzdés, pofonok, újrakezdés, akarat, erő, kitartás, rendszeresség...stb miatt, de ez csak egy tipp. Egyébként szerintem tök mindegy, hogy milyen videó fut alatta, a mondani való a lényeg. :) Szerinted hogyan lehetne jól összerakni?
2014. szept. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!