Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok nekem elgondolkodtató...

Tudnátok nekem elgondolkodtató művészfilmeket ajánlani? Vagy szintén mélyebb tartalmú drámát, thrillert? Külön érdekelnek még a pszichológiai filmek, elmegyógyintézetes filmek és az összeesküvésekről szólók.

Figyelt kérdés
Amiket láttam már: Taxidermia, Mr Nobody, Viharsziget, Eredet, Amerikai szépség, Hard Candy, Borgman, Amíg alszol, Rekviem egy álomért, Little Miss Sunshine, A zongoratanárnő, Remény rabjai, A Halálsoron, Forrest Gump, A mintatanár, Lilja 4 ever, The sunset limited, A bakancslista, Titokzatos folyó, Harcosok klubja, A tetovált lány, Száll a kakukk fészkére, Ragyogás. Hirtelen ezek jutottak eszembe ezekben a stílusokban,szóval ezekhez hasonló érdekelne. :)

2014. aug. 8. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bergman filmjei esetleg?
2014. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

- Brazil

- Ember az üvegkalitkában

- Metropolisz

- Ötödik pecsét

- ZOO-ban (A Zed & Two Noughts)

2014. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utánuk nézek. Ment mindkettőtöknek a zöld kéz. :)
2014. aug. 8. 13:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Ádám almái

Születésnap

Carnage

Apró titkok

2014. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

-Életre valók

-Gettó milliomos

-Benjamin Button különös élete

-A tégla

-Ryan közlegény megmentése

-Bourne trilógia

2014. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jámbor Jack....:)
2014. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Életrevalókat és a Gettó milliomost is láttam,de köszönöm mindenkinek.:D
2014. aug. 8. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Match point

Good Vill Hunting

A kísérlet (A német verzió, az amerikai sz*r)

Illetve a Fargo című sorozat

2014. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vanília égbolt, Straight Story - Az igaz történet, Ez a te életed, A fiú és a csavargó, A megbocsájtás útja, A nővérem húga, Bárcsak, Sorsvonat, A John Malkovich menet, Az álomnő.
2014. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8. A kísérletet láttam szerencsére a németet.Nagyon uncsi, hogy az amerikaiak majmolni próbálnak szánalmas módon az eredetileg kiváló európai filmeket.A tetovált lányból is szerencsére a svédet láttam, mert az amerikai a legtöbb ember szerint a nyomába sem ér.
2014. aug. 8. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!