Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeret vagy kedvel...

Miért nem szeret vagy kedvel egy ember sem?

Figyelt kérdés
Mindig igyekeztem másokon segíteni, de ezt senki se vette figyelembe. Igaz csendesebb vagyok, amiből az emberek azt hiszik hogy nem vagyok normális. 1-2 hónapig tartanak a párkapcsolataim is még hosszabb kapcsolatom nem is volt, és általában mindig engem hagytak ott. Utálom magamat, amiért ilyen vagyok, de sajnos sosem leszek egy vagány és népszerű ember. L/23
2014. aug. 29. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vagány és népszerű lenni?Nem fogadod el magad,azért vágnak átt a palánkon.Gondolom érzelmileg kihasználnak,vagy testileg...ezt te tudod.Ha megakarsz változni,akkor kicsit válogasd jobban meg kivel létesítesz lapcsolatot.Legyen egy koncepciód,célod.Segíteni meg annak kell aki megérdemli.Ennyi az egész :)
2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak érzelmileg használtak ki.
2014. aug. 29. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a legcsendesebb nőben találtam meg az igazit. Egy angyal, a mennyben érzem vele magam! Szóval ne keseredj el.

Bár néha azért zavar, hogy mindent nem lehet vele megbeszélni, de egyébként csodás az életünk.

2014. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kezdj új életet,23éves vagy.Menj ki külföldre,vagy olyan helyre hol jobban megbecsülnek,láss világot.S,ne add alább magad senkinek...valszeg nem is pár hónapos kapcsolataid lesznek.
2014. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!