Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak hogy ha...

Mégis mit csináljak hogy ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
A családomon kívül nem szeretnek más emberek, pedig én nem sok embernek ártottam életemben. Nincs kedvem élni sem. Hiába próbálok másokhoz alkalmazkodni, valami még sem sikerül. Az eddigi párkapcsolataim is tiszta kudarcok. L/23
2014. aug. 29. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell. Ha már voltak párkapcsolataid az azt jelenti szerethető vagy, csak tovább kell keresned. Nem kell alkalmazkodni, majd találsz olyanokat (ha nehezen/soká is) akik olyanok mint te.
2014. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

hát sajna én is így vagyok ezzel, csak engem már a családom se nagyon szeret, egyedül csak a barátnőm és a haverjaim. Nekem sincs már sok életkedvem, suliban minden nap porig aláznak, pedig se a külsőmmel se a belsőmmel, se az öltözködésemmel nincs semmi baj, a kinézetemre nagyon igényes vagyok. Hát nekem is folyton ez jár a fejemben hogy milyen jó lenne ha nem is léteznék...

2014. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja előző vagyok 15/f
2014. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!