Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már piszkált...

Van itt olyan aki már piszkálta egy osztálytársát és tudja hogy miért?

Figyelt kérdés

Sok helyen írják az emberek hogy akik piszkálnak/lelkileg bántalmaznak valakit, beszólnak, stb biztos ezért meg azért csinálják.

De én arra vagyok kíváncsi hogy az ilyen embereknek mi a véleményük erről, miért csinálják? Van itt olyan aki enyhébb vagy durvább módon, bárhogyan piszkált valakit és tudja miért?


(lepontozás miatt nem kell aggódni aki nem troll választ ad annak zöld kezet nyomok.)



2014. szept. 1. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, még általánosba, de azt a gyereket mindenki piszkálta. Egyszerűen buli volt meg minden, verekedések stb. persze csak akkor, ma már úgy tekintek erre, hogy szinte hánynom kell ettől, de régen más voltam... Ez is egyfajta unaloműzés csak aggresszív formában.
2014. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta unaloműzés, mert mindig a gyengéket piszkálják általában. Én is csináltam ilyet sajnos régebben csak mert a többiek is és valóban buli volt meg minden, de ugyanakkor engem is piszkáltak akkor, csak mivel volt akkor nálam gyengébb is így én is beszálltam túlélés szerűen hátha akkor leszállnak rólam ha én is melléjük állok. De nem működött, de ugyanakkor örülök is ennek, mert az életben sokkal határozottabb lettem, sokkal jobb a kiállásom, mindig odafigyelek, és ma már olyan szinten van tekintélyem hogy sokan tisztelnek a munkahelyemen például, pedig simán megtehetik hogy szívatnak, ugráltatnak mindenféle hülyeség miatt. De mivel régen csicskáztattak folyton mert féltem attól hogy megvernek vagy valami, így akkor szófogadóbb voltam, de ma már nem teszem ezt mert oké megvernek de akkor megy a feljelentés is, meg amúgy is felnőtt korban már komolyság van. És a legnagyobb főnöknek sem hagyom hogy ugráltasson mindenféle hülyeség miatt, és ez tetszik is nekik mert tudják jól hogy nem hagyom magam mindenre rábeszélni, és csak a saját dolgommal foglalkozom.
2014. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még általánosban volt egy kövér, buta és igazán bunkó osztálytársam, akit gyakran cukkoltunk. Főleg akkor, amikor behozva kis kését kenyerére vágta a szalonnáját tízórai szünet alatt. A "célpont" sem volt valami rendes ember, de én azért szégyellem magam emiatt.
2014. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!