Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondik Noéminek a rajzai...

Mondik Noéminek a rajzai tényleg olyan nagy művészi értékkel bírnak? Tehetséges?

Figyelt kérdés

Én nem igazán tudom ezt eldönteni. nekem csak egy ügyesen rajzoló lány képeinek tűnnek. teljesen átlagosak, semmi különleges tehetséget nem látok benne. viszont ilyeneket olvasok róla, hogy "egyedülálló", "világszínvonalú"...

mondani való terén sem mond semmi újat, és még csak nem is rejtett az a mondanivaló.


persze én nem értek hozzá, azért kíváncsi lennék, egy szakértő mit gondol a műveiről. meg természetesen a ti véleményetek is érdekel.



2014. szept. 1. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam róla .. Tudsz adni egy elérhetőséget?
2014. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:

Ma már a művészet az amit a plebsz nem ért. Nézd csak meg milyen képeket adnak el millió dollárokért.

Ennek a csajnak a rajzai nekem is olyan 'jó, jó, ügyes de mi ez a nagy hűhó körülötte?' kategóriába esnek. De hát mit értek én a művészethez?

2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most a ki mit tube futtatja ezt az ostoba Mondikot, érdemes ott lekövetni. Sírok már rajta... Amúgy elég jó állítólag, de bőven vannak jobbak nála, csak egyszerűen felkapták ennyi.
2014. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rákerestem és bejött ez:

[link]


Nem azért, de nem néz ki jól és mi? Paintben bohóckodik? Vannak ezerszer jobb pixelművészek mint ő... Ehhez képest egy beképzelt kis puncinak tűnik.


Ha vannak normális művei, akkor linkeljetek valamit, mert kíváncsi vagyok.

2014. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ki a bánat ez a nő? Nem élek Magyarországon, de életmben nem hallottam a hatalmas művésznőről. Az interneten annyit találtam, hogy valami coolsági versenyt nyert. De az mi? Csak így odadobják vaakinek, hogy te cool vagy? Mert azért az a paintes cucc annyire nem nagy szám, másrészt ha olyan híres lenne, valószínű már hallottam volna róla.


Egyedül azt tudom elképzelni, hogy valakinek a valakije a hölgyemény. Már csak ránézésre is a tipikus okostojás, "művész" liba, aki most haaatalmas művésznek van kikiáltva, pedig csak valami öncélú szart művel.

2014. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Világi unszimpatikus az a lány.(23 évesen nem nevezném nőnek) Nagyon remélem ezután a verseny után nagyon-nagyon hamar eltűnik a mélybe és soha nem látjuk többet. Egyébként ügyes,tehetséges lány de roppant izléstelenek a munkái.Hányok.
2014. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de nekem már művészetnek számít, amit csinál.
2014. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Még jó is lenne, ha nem csak a lényeget dolgozná ki rendesen a munkáin, hanem az egészet megcsinálná minőségben. Amúgy meg ritka nagy pofája van, az ilyen inkább ne vallja magát művésznek, mert csak a hozzá hasonlóakról hall az "utca embere".
2015. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!