Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az iskolában miért gúnyolják...

Az iskolában miért gúnyolják ki általában a csendesebb diákokat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert általában sebezhetőek és nem szólnak vissza,ha kigúnyolják őket.
2014. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De még is mit élveznek ebben?
2014. szept. 1. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mosolyogj rájuk, és gondolj arra, hogy ők lesznek majd a beosztottaid. :)
2014. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit élveznek,de talán úgy gondolják,hogy ők így magasabb rendűek és milyen menők,hogy gúnyolják a másikat. #1-es voltam.
2014. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem általánosban egy kis anorexiás osztálytársam b*sztatott, csak azért, mert én 5-ös voltam mindenből, őtőle meg félévkor nem azt kellet megkérdezni hogy miből bukik, hanem hogy miből nem bukik. Egyszerűen figyelmen kívül hagytam. Annyi bátorsága egyszer sem volt, hogy megüssön (hehe....addig élt volna).
2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kit gúnyoljanak ha nem a gyengébbet? Az ilyen keménygyerekek nem mernek náluk erősebbel kezdeni, vagy olyannal mint ők.
2014. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 güris válasza:
Hát,igen.Gunyolódnak a többi diákon,mert kövér mert sovány,mert van sapkája,vagy éppen nincs.A fiamat,már az ovodában köbeállták a többiek és úgy rugdalták,s ez véletlenül derült ki.Az ovónénivel való elbeszélgetés után jobban odafigyeltek a gyerekre,de ez csak finom elbeszélgetés volt, mert egy keményebb fellépés a gyereknek csak ártott volna.A suliban,a csesztetés fojtatódott,de gúnyolódás csúfolódás formájában.Azóta a gyerek megnőtt és egy két bunyó után már békén hagyják.A nagyhangú piszkálódó gyerekek szinte kivétel nélkül a pénzesebb családok közül valók.A hozzájuk csapódó csóróbb gyerkőcök,ösztönös önvédelemből állnak be a gúnyolódók bandájába.Atöbbi gyerek ezt bandázássnak nevezi.Hát erről ennyit.Sokat lehetne erről beszélni de a de ezek a dolgok voltak vannak,és mindigis lesznek.A jelenlegi oktatáspolitika pedig csak még rontani fog ezen drámai hlyzeten.Szerintem.
2014. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez ugyanígy lesz az egyetemen, a munkahelyeden, mindenhol. Az emberek selejtesek, és a saját nyomorukat verik le másokon. Ha nem tudod őket elkerülni, le kell szrni.
2014. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!