Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csendesebb lány ássa el...

Egy csendesebb lány ássa el magát mert soha nem lesz senkije? Semmi értelme az életemnek.

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem. bárcsak meghalnék.
2014. júl. 27. 10:35
1 2 3
 1/26 Hardy Weinberg ***** válasza:
Az öngyilkosság nem megoldás. Inkább meghívlak egy fagyira/süteményre/teára.
2014. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért nem megoldás? Ha meghalok se fogok hiányozni senkinek. Akkor nem mindegy?
2014. júl. 27. 10:37
 3/26 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer találkozunk és beszélünk
2014. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szia, kedves lány.


Szerintem túl érzékeny vagy, ennyire ne dramatizál túl a helyzetedet. Jönni fog az életedben az, akinek jönnie kell. Biztos, hogy sok mindenki szeret téged, állapotod csak átmeneti, mint bármely évszak.

Lekoptatnak? Az ilyen fiúk társaságát inkább kerüld. Járj máshova, keress máshol kapcsolatokat, internetes társkeresők, könyvtár stb. Fiatal vagy még, ne keseredj el.

Ha magányos vagy, akkor foglald el magad valamivel, olvass tévézz, járj futni, ilyesmi.

Szerintem nem baj, ha csendess vagy, nem negatívum.

2014. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
hát akkor halj meg,ha ilyen gyenge elméjű vagy...de nem érzed szánalmasnak?csak azért eldobnád az életed,mert rossz helyen,időben nem találtál normális párt magadnak.inkább,hagyd abba ezt az önostorozást,és még ma menj el valahová,szervezz programokat.azt ne mond már,hogy nem vesz észre a kutya sem?Nektek nőknek 1000x könyebb dolgotok van,vagy ha nem mersz akkor tessék ott a társkereső,csak felregelsz,felraksz egy értelmes képet magadról és máris írni fognak..a dolgod csupán annyi,hogy amelyik szimpatikus annak írsz/felveszed a kapcsolatot vele.Whoálá...
2014. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Buta vagy, hidd el lesz még nap mikor már csak nevetni fogsz ezen :)
2014. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó, előre honnan tudjam melyik fiú nem fog lekoptatni?
2014. júl. 27. 10:50
 8/26 anonim ***** válasza:
lekoptatni? ők fognak elsőnek rád írni.... a többi rajtad múlik pár digitális levélke után,ki neked a lginkább szimpatikus,ehhez nem kell nagy randigurunak lenni.Egyébként meg az idegsít fel,hogy neked ez a probléma megoldás,hogy öngyilkos szeretnél lenni.Majd mikor a számlálk után fő a fejed,vagy nem étel az asztalon,akkor mi lennél? Érted...
2014. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De magányosnak érzem magamat.
2014. júl. 27. 10:57
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ez nem fog tetszeni,

attol h csendes vagy nem hiszem, h lekoptatnanak, en nem tennem es garantalom sokan masok sem, foleg ha elotte 1 rikacsolo csaja volt!

tudod mi a baj? olvasd vissza magad! lehuzod az embert,

“Utálom magamat, és az életemet”

“ Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se

hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy

fiúnál sem. bárcsak meghalnék.”

es nem eleg ez, meg bele is allsz, aki mast allit,

“Miért nem megoldás? Ha meghalok se fogok hiányozni senkinek.

Akkor nem mindegy?”

makacs vagy! nem engedsz a hulyesegbol.

latod ez az oka! felejtsd el ezt a negativ hozzaallast, nehez megvaltoztatni, tudom! en is voltam igy, de annyival jobb lessz, higgy nekem.

sok szerencset!

2014. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!