Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Ki a legjobb...

Yoni03 kérdése:

Szerintetek Ki a legjobb rapper a világon?

Figyelt kérdés
Szerintem Eminem, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2014. szept. 1. 23:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű Eminem és nem csak azért mert ő a kedvencem hanem nem csak azért rappel mert gazdag akar lenni (persze a pénzért is) hanem az önkifejezés eszköze a rap, amit Eminem jól ki is tud használni én értem a szövegét pedig nem vagyok angol. A gyermeki nyomort elmondja sok számában mostani életét stb. Benne van a guinness rekordok könyvében is. Ő a világ leggyorsabb rappere. Sok MTV-s kategóriában jelölik minden évben pl legjobb férfi előadó, legjobb klip stb. és nyeri őket sorra. Ő adta a leggyorsabban az egyik lemezét (Marshall Mathers LP) első héten 1,8 millió példányban kelt el azóta 115 millió+ ban van az eladása azt hiszem (üdv, 1. számú Stan)
2014. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%
akiket írtatok mind elbújhatnak Rm.Pukta mögött...
2014. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
38%
Én ismerem Emit, és biztosan tudom, hogy Emi nem repper. :)
2014. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Riley Grove ***** válasza:

1.EMINEM...

2.2pac

2015. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Ice Cube, 50 cent , Proof,Rakim, Essem , 2Pac, Eminem,D-12
2015. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2016. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
2016. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Eminem
2017. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
57%
Szánalmas magyar mentalitás látszik mennyi köze van a rapp-nek ehhez a népnek mondom ezt magyarként.. Eminem ha meglóbálná a legtöbb ember előtt keresztbe nyelnék le neki és miért? "Mert a legjobb rapper a világon"... Mondják ezt azok akik ha bárki mást hallgatnának rajta kívül már azt hinnék hogy nem is rappet hallgatnak..:) Olyan nevek mellett mint 2pac, Rakim, Nas, Mobb Deep, Guru, Masta Ace, Ol Dirty Bastard, Dr. Dre, Ice Cube..hol van a ti eminemetek.. Egy fekete szubkultúra legjobbjának mertek mondani egy fehéret? Nemártana kicsit tájékozódni gyerekek bár magyarország rapp hallgatóságától mit várjuk :)) Félre értések elkerülése véget elismerem a tagot. Valóban nagyon jó volt, és sokat tett a műfajért, milyen kár hogy ez már múlt idő mert mostanra egy utolsó áruló lett aki átment a mainstreames trap shitbe elpazarolva a tehetségét ilyen semmitmondó alja zenékkel mint a rapgod, venom, fall, vagy a killshot és ezt a listát még nagyon sokáig lehetne sorolni.. beállt lil wayne, tyga, wiz khalifa, drake vagyis mondhatni a műfaj szégyenfoltjainak köreibe elfeledve mindazt, hogy honnan jött és ki volt. Maga mögött hagyva és meggyalázva az egész Hip-Hopot. Szóval srácok ezen azért nem árt néha kicsit elgondolkodni mielőtt a név hallatán elélveznétek csak mert egykor letett valamit az asztalra. Peace!
2018. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
73%
Azért kicsit óvatosabban bánnék a szavakkal haver. Nem pusztán "letett valamit az asztalra" hanem kb megmentette a rappet, a rap világában ő az egyik akinek ma is van szava, sok ma is tehetséges rapper adta a nevét a dalaihoz, talán olyanok is akiket te is szeretsz. A bőrszínről ne is beszéljünk. Pont ezzel robbant be többek között a legjobban, hogy be tudta bizonyítani, hogy egyes fekete kollégáinál is jobban tolja.
2019. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!