Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok! 2hete...

18 éves lány vagyok! 2hete vagyok együtt a barátommal! Meddig várjak a szexel? (nem vagyok szűz)

Figyelt kérdés
nem akarok egy könnyű lánynak tűni ! Mert 1-2hét útán úgy gondolom korai a lényegre térni. Tűrelmes a barátom meg vár rám! De nem akarom elveszíteni egy ilyen wégedt, hogy wáratóm sokáig! Ezért kérdem tapasztaltabb emberektől , mert tudjuk, hogy a pasik nem szeretnek wárni wagy keresnek mást! 24éwes a barátom! De nem is sijeteti meg semmi ilyesmi! Tényleg egy tök normális fiú!
2014. szept. 2. 00:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
háhá, ez walami witz, ugye?
2014. szept. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

"Tényleg egy tök normális fiú!"

Paradoxon, amennyiben ez nem vicc, nem normális.

2014. szept. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
látom csak a paraszt emberek nem tudnak normális választ adni!
2014. szept. 2. 03:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
-na ennek is kár,bármit is írni
2014. szept. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kéwrlek nwe íwrj íwgy mwert kurwára nwem mwenő.
2014. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Lengyel vagy, azért használsz w-t mindenhol és ezért rossz a helyesírásod? Vagy mindig félrenyomod?


Mellesleg én mindig azt mondom a lányomnak: olvasd el a Háború és békét, mire a végére érsz, megértél arra, hogy lefeküdj a barátoddal.


Amúgy meg másfél hónapot wwwwwwwwwárnék. Két hét után meg ne is siettessen itt nekem senki semmit, hö.

2014. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"sijeteti"?????? wégedt, wáratóm...stb... Te milyen iskolába jársz?
2014. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért ne feküdj le vele mert nem akarsz könnyűnek tűnni, hanem azért ne mert éretlen vagy a szexhez. Kicsit szabadulj ki a saját magad által kreált korlátok közül, nézz körül a világban, művelődj, mert ez a kétbites gondolkodásmód rettentően taszító.
2014. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha kerdezned kell akkor nem vagy meg kesz ra...
2014. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor te már vágysz rá, és ő is. Nagy hülyeség ez a taktikázás.

Mostani barátnőmmel 1,5 hét ismeretség (!) után feküdtünk le, és semmivel sem tartom őt kevesebbre, mint akivel 8 hónapot vártunk ezzel.

Erről a nyomorult w-ről pedig szokj le, tanulmányozd intenzíven a nyelvtan- és helyesírás könyveket. Mert ez így bántja a szemet, annyira nehéz kibogarászni.

2014. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!