Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, ha titeket elhívna...

Srácok, ha titeket elhívna egy lánybarátotok, hogy csináljatok együtt valamit, félreértenétek?

Figyelt kérdés

Csak baráti alapon akarok találkozni az egyik fiúismerősömmel, mert már kezdek megőrülni az itthonléttől és amúgy is régen találkoztam vele. De ha most csak kettesben találkoznánk, azt hinné, hogy randi? Mert nem akarom, hogy azt higgye, egyáltalán nem úgy gondolok rá, csak mint egy nagyon jó barátra.


Előre is köszönöm a választ. :)



2014. aug. 14. 21:29
 1/6 TheHologram ***** válasza:
Akkor hívd el,aztán majd kiderül. De előtte ezt el is mondhatod neki,hogy baráti alapon hívnád el. Ennyi a dolog.
2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a fiúk 80% nem mer kezdeményezni, ha nem érez bátorítást a lány részéről. Nyugodtan hívd el, ha nem viselkedsz vele kacérul, hanem normális baráti hangon kommunikálsz végig, akkor ha esetleg másra is számított, legfeljebb csendben elkönyveli magában, hogy nincs másra esélye.
2014. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az nem fura, ha előre bejelentem, hogy márpedig ez csak baráti találkozás lesz...
2014. aug. 14. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
De igen, fura, ne is jelentsd be. Az ilyesmit finoman szokás érzékeltetni, nem szavakkal kifejezni. Utóbbira csak akkor van szükség, ha valaki erőszakosan nyomul, különben sértő lehet. Akár kellenél a fiúnak, akár nem, szemtől szembe kijelenteni, hogy kizárólag baráti viszonyban vagy benne, mindenképp sérti a férfiúi önérzetét, hiszen ezzel azt jelented ki, hogy nem tartod elég jó pasinak. Még akkor is megbántod, ha soha nem akart tőled semmit.
2014. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én aztán félreérteném mint a huzat, nem is hiszek fiú-lány barátságban :D Más tészta, ha elhívod egy barátnődet is, meg egy ő haverját is és akkor gengeltek együtt valahol ahogy a barátok szoktak.. de így kettesben hááát meglepődnék, ha nem értené félre! Nem tudom, nálam ha egy férfi és egy nő kettesben találkoznak kellemes időtöltés gyanánt, az maximálisan kielégíti a randevú fogalmát :P

De ez csak én vagyok, egy ismeretlen idegen, lehet ő másképp működik, te ismered :)

2014. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joci1212 válasza:
Az attól függ mit akar csinálni vagy mit akar vele elérni...
2014. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!