Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más nem unja, ha valakivel...

Más nem unja, ha valakivel fenntartja a látsztatot, hogy minden rendben, a béke kedvéért de közben a falra mászna néha az egésztől?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essen nem vagyok önkínzó, de egyszerűen csak ez a megoldás a csend fenntartásához. 2 emberrel vagyok így. És ez bennem csak egyre jobban forr minél inkább öregszem. Sok stressz, és nem szeretném a páromon vagy a gyermeken csattana. Inkább csendbe vagyok, de időzített bombának érzem magam, aki majd felrobban. Sajnos én se vagyok hibátlan, de néha olyan jó lenne ha kirobbana belőlem máskor meg nem. Ki hogy bírja ilyenkor?

2014. szept. 3. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is îgy vagyok. Kegyetlen. Viszont senkit nem szeretnék terhelni a peoblémáimmal, ezért inkább magamban tartom.
2014. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!