Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 30 éves leszek. Mikor...

Lassan 30 éves leszek. Mikor lesz végre rendben az életem?

Figyelt kérdés

Lassan közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20 -hoz.

Szinte kivétel nélkül az összes barátnőmnek van már babája /van akinek 2 is/ Én pedig még abban sem vagyok biztos,hogy megtaláltam az igazit. Párommal nemrég költöztünk ki külföldre ahol új életet kezdtünk, munkát keresünk,nagyobb lakást,tanuljuk a nyelvet,otthon hagytam mindent, család, barátok.... tényleg mindent a nulláról kell kezdeni,pedig már igen benne vagyok a korban. Nincs még 10 évem felépíteni a jövőmet. De azért mert szeretem a párom kijöttem vele,hogy ne kelljen otthon 3-4 munkahelyen güriznie a megélhetésért. Viszont úgy érzem soha nem szokom meg itt és nem tudom megtanulni a nyelvet. Nem lesznek barátaim. Bár alapból antiszocinak tartom magam,és így még nehezebb. Ez a másik fő problémám. Társaságban valahogy "rossz kedvem lesz" Nem tudok feloldódni. És elég ciki ha egy tizenéves lepipál a rátermettségével.

Én is szeretnék belevaló,vagány, cserfes nőci lenni, akit szeretnek az emberek. És nem csak azt hallgatni,hogy milyen kis csendes ,halk szavú vagyok!

Szívesen beszélgetnék hasonló korú, bármilyen más problémával küzdő nőkkel!


2014. aug. 6. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha külföldön élsz, akkor bizony meg kell tanulni a nyelvet, ez alap. Ha máshogy nem megy nyelvtanfolyamra kell járni, ott is lehet ismerkedni.

Sok helyen működnek magyar közösségek, be kellene oda csatlakozni.

2014. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt a Dokikban egy rész, mikor Elliot 25 éves lett és megkérdezte síró hangon: én mikor növök már fel? mikor leszek..nagy?:)


Én is érzem így sokszor. 27 leszek idén ősszel. Nincs barátom, de én nem érzem magam így, bár nekem van karrierem és az életem jó.


- Van 10 éved építeni a jövődet.

- mióta vagytok kinn? úgyis megszokod:)

- lesznek barátaid

- megtanulod a nyelvet

- nem leszel vagány, ha csendes vagy, de nem is várja el senki.:)


Én csak annyit tudok mondani, hogy fogadd el magad, ennyi idősen ideje lenne. Én pl. egy cserfes lány vagyok, aki okos, de szeret okoskodni is.:) Elfogadtam, hogy én kutató vagyok, nem szupermodell, sem pedig tízéves kislány, vagy akármi.


Egy kis önbizalom:)


27L és írhatsz nyugodtan privit, ha bármiben segítsek vagy csak egy kis barátságra vágysz:))

2014. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!