Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Egy osztályba kerültem azzal,aki 2 éve(kb) tetszik,de tudom,hogy nem lehet köztünk semmi..Viszont emiatt gátlásosabb vagyok,másrészt ha ismeretlen emberek előtt kell valamit tennem mindig zavarba jövök,vékonyabb lesz a hangom stb...

Félek szóban felelni az osztály előtt részben amiatt aki tetszik,de azt is leszeretném küzdeni,hogy ne legyek ilyen nagy zavarba mások előtt...

Hogy lehet leküzdeni ezt?



2014. szept. 4. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tobb modszer van ra. peldaul: NLP, atkeretezes, vizualizacios technikak.
2014. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban letudnád írni?Kérlek
2014. szept. 4. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtobb modszernek a lenyege hogy megkeresed es megvaltoztatod azokat rogzult "hidelmeidet" ami miatt felelmetesek ezek a helyzetek. Leginkabb konyvbol vagy tanacsadotol tudod ezeket a gyakkorlatokat, modszereket megtanulni, nem bonyolult csak ido kell hozza es gyakorlas.
2014. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2014. szept. 4. 17:59
 5/5 *Victorique* ***** válasza:
Úgy, hogy megpróbálsz nem foglalkozni vele. Ha 2 éve tetszik neked, és mégsem lépett egyikőtök sem, akkor valószínűleg úgysem fogtok összejönni (nem pesszimizmus, csak tapasztalat), felesleges ez miatt elrontanod a felelésedet, és időt pazarolnod az aggodalmaskodásra.
2014. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!