Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam a barátom egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátom egy másik pasiért, de hiányzik az ex. Hülye vagyok, tudom, de mit tehetnék, hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés

A ribizlizést nem kérem, az exemnek nyilván jobb nélkülem. Bár ő ezt nem így gondolja, folyamatosan próbál visszaszerezni, ami nagyon aranyos tőle, meg minden, csak... Nekem nem fért bele a kapcsolatunkba, hogy megtetszett más, ezért szakítottam vele. Az érzelmek viszont még mindig élnek. A másik srác tisztában van a helyzettel, nem sürget, türelmes és jó ember. Én is kezdem viszonozni az érzéseit. Úgy érzem, jól döntöttem, mikor mellette kötöttem ki végül, de ettől függetlenül évek heves érzéseit nem tudom eldobni egyik napról a másikra. Főleg, hogy az ex azért próbálkozik is. Mit tehetnék, hogy elmúljanak az érzések? Nem akarok egyikükkel sem kiszúrni, semmilyen formában sem (ezért is döntöttem ez a megoldás mellett), de közben nyilván magamnak sem szeretnék szenvedést okozni. Mit tehetnék?


Az "ásd el magad" és társaik hozzászólások sajnos nem segítenek, így ezeket előzetes köszönetnyilvánítás keretein belül kérem, hogy ne írjátok le. Minden egyéb hasznos válasznak nagyon örülnék.


huszonévesek vagyunk mindannyian, akik a jelen helyzetben szereplünk.


2014. máj. 26. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma ki ástam pont egy ribizli bokrot ha ez megnyugtat.
2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy vele akk jó :) az ex meg továbblép és akad neki más
2014. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak bűntudatod van, hogy elhagytad?
2014. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben az ex egy díszpatkány volt és az új egy normális srác akkor ne aggódj el fog múlni hamarosan, legyél mimnél többet együtt az újjal ;). Sok egességet és boldogságot kívánok ebben az esetben.


De amennyiben egy kedves szerény srácot hagytál el díszpatkányért akkor a szíved legyen szabadnapos :) a tied is és a patkányodé is.

2014. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyik sem díszpatkány. mindkettő normális srác. a bűntudat nyilván játszik, de attól még.. nem szeretném, hogy hiányozzon. a mostanival szemben sem igazságos.
2014. máj. 26. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet irányítani ezeket az érzéseket. Csak érezd jól magad az új pároddal és majd enyhül az érzés, és el is múlik.
2014. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kedvedért: "ásd el magad!"
2014. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked hianyzik az exed?? Kivel jobb a szex? Csak kivancsiskodom. Ha nem akarsz itt valaszolni priviben is irhatsz.

Huszoneves L

2014. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!