Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este átjön a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este átjön a barátom és úgy tervezzük hogy lefekszünk egymással. Csak annyi a baj hogy nagyon félek. Mit tehetnék hogy elmúljon ez a félelem?

Figyelt kérdés
Elmondhatatlanul rettegek a teherbeeséstől. Fogunk óvszerrel védekezni de én mégis nagyon félek.. attól tartok ha megtörtént utána rettegni fogok a következő menstruációmig hogy most terhes vagyok- e..
2014. júl. 31. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2014. júl. 31. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem írattál fel fogamzásgátlót? Az biztosabb mint az óvszer:)
2014. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Igyál 2pohár bort!oldja kicsit a gátlásaid!!
2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a fasztól félsz annyira...
2014. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: látom te fiú vagy :D a lányoknál kicsit nehezebb.
2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lazíts... vagy ha ennyire rágörcsölsz, akkor inkább halasszátok el... Másképp nem fogod élvezni semennyire se, hiába igyekszik a barátod.....
2014. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
van spermicides ovszer is mi azt hasznaltuk mikor eloszor lefekudtunk en biztosabbnak ereztem ugy de ha t meg ennyire felsz akkor lehet meg nem jott el az ideje h lefekudjetek varj meg ha nem allsz keszen
2014. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan parázunk az első hónapban. Aztán kiderül, hogy fölösleges volt.
2014. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam arra,hogy teherbeesek :D

Nem tudom miért kell ennyire parázni tőle,ezzel csak rontasz a helyzeten. És ajánlom,hogy ne most feküdjetek le,ordít rólad,hogy nem vagy kész rá.

2014. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!