Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan idézeteket, amik...

Tudtok olyan idézeteket, amik arról szólnak, hogy: élj boldogan/ne siránkozz/ne sajnáltasd magad vagy olyanról, hogy pofon az élettől?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan is érdekelne, hogy becsüld az életet vagy, ami a tökéletességről szól?
2014. szept. 6. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

"Elítélhetsz , mert nem festem ki minden nap magam.Mert nem festem a hajam. Lenézhetsz ,mert nem érdekel milyen ruha van rajtam.Utálhatnak , mert boldog vagyok. Lenézhetnek , mert dalolok a gyerekemmel az utcán .Kinézhetek, mert van rajtam 10 kg felesleg,de én Inkább állva halok meg ,mint térdelve éljek.

Inkább úgy élek , hogy használom a tudásomat, inkább úgy élek, hogy olyat teremtsek az életben aminek nyoma lesz, mind a gyermekemben mind pedig azokban az emberekben akik hisznek egy meg nem fogalmazott világban,akik még hisznek a tiszteletben.Akik még ember társaikat embernek nézik.

Inkább élek egy olyan zárt világban , mint egy színész társadalomban. "

2014. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az élet túl rövid ahhoz,hogy önsajnálatra pazarold.


Az önsajnálat a világ leghaszontalanabb időpocsékolása.


Ha az élet padlóra küld állj fel mosolyogj szépen és mondd azt úgy ütsz mint egy kislány.


Ha mindig álmaidnak élsz, és a céljaidtól rég nem félsz, csak. Szállsz az ég felé. Akkor rájöttél, hogy nincs határ, és a boldogság is megtalál, Mindig megtalál


Ha boldog akarsz lenni egy napig, egyél valami finomat. Ha egy hónapig, legyél szerelmes; ha egy évig, házasodj meg; ha egy életen át, köss barátságot!

2014. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Soha se mondd hogy soha."
2014. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nen az életemet akarom megálmodni, hanem megélni az álmaimat.
2014. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot"


mondta, egy hatalmas és szőrös ember, meg a papagája is.

2014. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!