Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem ilyen idézeteke...

Tudnátok nekem ilyen idézeteket mondani ebben a témában?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve megismertem egy embert, de sajnos nem rég megtudtam, hogy el fog költözni. Nagyon megszerettem és hianyozni fog. sok mindent köszönhetek neki, és sokat tanultam tőle az 1 év alat.

2014. aug. 20. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni a nemeteket, a korotokat, és hogy milyen viszonyban voltatok. (Szomszéd, tanár-tanuló, barátok..)
2014. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Itt sok idézet van, több témában is. Oldalt tudsz témát választani. Remélem tudtam segíteni :)

idezzeteek.hupont.hu

2014. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A barátság nem mérhető másban, mint emlékekben, nevetésben, békében és megértésben." (Stuart és Linda MacFarlane)


"A barát híd egytágabb világ felé. Az ő szemükkel látunk, csakúgy, minta magunkéval. Odaadóbban

figyelünk, elmélyültebben gondolkozunk, egyoly vidéket derítünk fel, melyet korábban nem ismertünk.

Szükségünk van a kedvességükre és a gondoskodásukra - és örömmel vesszük észre,hogy nekik is

szükségük van ránk." (Charlotte Gray)

„Maradj még” - ez a legvarázsosabb, mit barátod mondhat." (Louisa May Alcott)

"Lehet, egy barátod elmegy - oly messzire, hogy tán soha nem látod viszont. És mégis benned jelen lesz,

örökké." (Pam Brown)

2014. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonló szituációban voltam és ezt az idézetet adtam a szeretett személynek:


"Sírsz, hisz a szíved mélyén elhiszed,

Hogy szebb, ha együtt mondjuk ki: Ég veled!

Az út most kettéágazik, sok minden változik,

Hát ég veled, nehéz lesz nélküled." (Desperado: Ég Veled!)

2014. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!