Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nevem miatt szoktak gúnyolód...

A nevem miatt szoktak gúnyolódni, viccelődni velem. Miért? Szerintem nem ciki a nevem.

Figyelt kérdés
A keresztnevem Adolf, 16 vagyok, és az osztálytársaim mindig azzal csesztetnek, hogy Hitlerről neveztek el. Amúgy nagyapámról neveztek el. Ez a név most tényleg ciki? Vagy csak az emberek bunkók?

2014. szept. 6. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bunkók , ne foglalkozz velük .
2014. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nagyon jó név. Igazi nemesi. Sokkal jobb mint az szappanoperákból és amerikai filmekből elnevezett embereké. Vagy mint egy pogány név.

Lefogadom, hogy egy Kálmán, Rájen, Dávid, Ádám, meg Rómeó nevű gyerek csúfol.

Nyugodtan csúfold őket vissza ha rajta vannak a listán [link] ;).

2014. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ők a bunkók, szerintem szép név.


Én Ági vagyok, engem onnantól cseszegettek (gimi végéig), hogy Aranytól vettük az Ágnes asszonyt...

2014. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha a nagyapád nem Hitler akkor semmi gond.
2014. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Vagy ahelyett, hogy visszaszúrsz, vedd te is poénra, ezzel szimpibb leszel, és már nem gúnyolódni fognak, hanem csak viccelni, amit sokkal hamarabb meg is unnak, mint a gúnyolódást.
2014. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerekek, akit lehet valamivel piszkálni, azt piszkálják is.
2014. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz velük. Tény, hogy nem a legszerencsésebb név, de egyébként csak a kicsik szemében ciki ez a név, a nagyobbak már nem fognak úgy ezzel foglalkozni.

Szóval szerintem max röhögj te is az egész szituáción egyet és ne vedd vérkomolyan, mert minél jobban látják rajtad, hogy megsértődsz, annál jobban rád fognak szállni. Ha azt látják, hogy nem foglalkozol vele, akkor meg fogják unni és előbb-utóbb leszállnak rólad.

2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én führernek hívnálak.
2014. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Én büszke lennék rá.
2014. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!