Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna...

Ti mit csináltatok volna ebben a helyzetben? Nagyon ciki

Figyelt kérdés

Szoval itthon vártam anyumékat hogy hazajöjjenek és egy száj poloban meg egy bugyiban alszom és csongetnek a kapucsengon. Beengedem es kinyitom az ajtot (azthittem anyuek) és nyitva hagyon az ajtot kimegyek az ajto elé bugyiban meg poloban és elöttem nem anyám áll hanem egy postás énmeg fáradtan és jött valami ajánlott levél de nemvettem át ő meg csak nézett fuuu de ciki volt:///// aztán elment

Na soha ne nyissunk ajtot idegeneknek :D



2014. szept. 5. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem vetted át?

Egyébként, akármilyen álmos vagy, addig ne nyisd ki, amíg magadhoz nem térsz kicsit, mert ennyi erőből valami rossz ember is lehetett volna.

Postáson meg nem aggódj, annyi helyre jár, biztosan látott már ennél cifrább dolgokat is. :)

2014. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát oké köszi:D
2014. szept. 5. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyádéknak adj lakáskulcsot.
2014. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, volt egy jó napja a postásbácsinak, ennyi... :)


Azt viszont nem értem mért nem vetted át a levelet... Ha már úgyis megmutattad magad bugyiban, akkor már átvehetted volna...


Legközelebb meg vegyél magadra valamit, legalább egy köntöst, hogyha nem tudod ki csönget...

2014. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D
2014. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát oké:DD
2014. szept. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!