Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok ezeket szörnyűne...

Nem tartjátok ezeket szörnyűnek? Felfoghatatlan, hogy ilyen világban élünk. Csak engem zavar ez ennyire? (linkek lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SCxjUrNbIkI


https://www.youtube.com/watch?v=hZkC_fNxmQk


https://www.youtube.com/watch?v=KTrE8bkWWFI


Egyszerűen akárhová néz az ember, ezt látja...mindenhol az erkölcstelenség, a test áruvá degradálása, a tv-ben, újságokban, plakátokon, neten, mindenhol "tökéletes" adottságokkal rendelkező embereket (leggyakrabban nőket) mutogatnak, akik az öltözködésükkel és a viselkedésükkel kihívóan szexuális üzenetet küldenek. Mintha ez lenne az érték a világban, hogy milyen az ember külseje. Ami pedig leginkább megdöbbent, hogy mennyi ember van, aki boldogan hagyja, hogy a média agymosottat csináljon belőle. Elképedve tapasztaltam, hogy a facebook-on EGYETLEN olyan lány ismerősöm van, aki nem tett még ki magáról magamutogató, pucsítós képeket. Könyörgöm...az én fejemben van a hiba? Csak én látom ennyire szégyenletesnek, ostobának és erkölcstelennek az ilyesmit? A kortársaim nem is foglalkoznak ezzel, természetesnek veszik, és csinálják. Komolyan, csak engem zavar? Mikor ott van a számtalan statisztika, hogy mennyi önbizalomhiányos, anorexiás, bulimiás nő van, hányan tesznek kárt magukban, fekszenek a kés alá átoperáltatni magukat, stb...? És még egy horror filmet sem tud megnézni az ember anélkül, hogy ne lenne benne legalább 5 percig olyan jelenet, amiben a szuperszexi bombázó kéjesen zuhanyozik vagy vetkőzik. Mit képzelnek ezek az emberek, akik ezeket a képeket és felvételeket elkészítik és közzé teszik? Hogy lehetnek ennyire gusztustalanok?


Értetlenül állok az egész előtt, legfőképp azért, mert az ismerőseim között nem tudok felmutatni egy embert sem, aki minderről szintén rossz véleménnyel lenne, zavarná, vagy ne találná természetesnek, és intézné el egy vállvonással mindezt.

Könyörgöm, mi lesz így a GYEREKEKKEL, ha ezt látják? Milyen példát mutatunk nekik?


Őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre!



2014. szept. 8. 06:24
 1/4 anonim válasza:
0%
Te eg olyan fickó lehetsz, aki sosem volt nővel, vagy ha igen, akkor is csak egy tramplival. És megkeseredtél. Búskomor vagy, mindenkiben a rosszat keresed.
2014. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked van igazad. De sajnos, kevesen értenek veled egyet.

Ma az emberi kapcsolatokban csak a szex a fontos, más nem.

2014. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az hogy bikiniben vannak, nem jelenti hogy nyilvánosan szexelnek is.
2014. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rátapintottál a lényegre kérdező, az alább linkelt videóknál van sokkal keményebb is.

Mivel én eléggé zsibbadt, melankólikus ember vagyok, így én csak fejet hajtok, és élek tovább. Gyereket meg nem akarok.

Évről évre növekszik az erkölcstelenség, de mivel lassan, kis dózisokban van adagolva (itt ott 1-2 úgynevezett sokk élménnyel) így az ember inkább hozzászokik, minthogy zavarni kezdené. Van aki kifejezetten szereti, van aki alkalmazkodik hozzá.

Összképben: egy rakás hányás az egész

2014. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!