Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babamnak benőtt a...

Két hetes babamnak benőtt a fülébe a fullbevalo, pedig folyamatosan mozgattam, éjjel megis benőtt es most nem mozdul. Mit tegyek? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Felek megmozditani, mert faj hat neki...
2014. ápr. 1. 12:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
3%

Két hetes babának minek fülbevaló? Védőnő kiszedi és majd ha nagyobb lesz úgy jóóó pár év múlva eldönti, hogy akar-e fülbevalót.

Ilyen szülőket...

2014. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
14%
Azert az hihetetlen, hogy egy éjjel alatt benőtt volna.... Mozgasd neki, hamar ennyire kellett egy ekkora gyereknek..... Amikor beloletek nem gondoltad, hogy fájni fog neki?
2014. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Az en babamnak is 3 hetesen lett fullbevaloja,nem letezik hogy benott neki egy ejjel alatt,max kicsit gyulladt volt es oda szaradt. En framykoinnal kentem neki es mozgattam. Furdeteskor jol aztasd be a fulet es mozgasd meg a fullbevalojat aztan kend be.
2014. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, aki a kérdésre válaszoltál... Valóban lehet, hogy nem benőtt, csak beszaradt... Nappal tényleg folyamatosan mozgattam nek... Akkor ma kenem, aztán este kiaztatjuk...
2014. ápr. 1. 12:28
 5/37 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg a tetrán vagy betadin kenőcs!

Nekünk ezt a 2 fajta kenőcsöt mondta a doki, hogy válaszunk és azzal kenjük gyakran

2014. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
2%

Nagyon jól tetted, hogy kilukaszttattad a kéthetes gyerek fülét!


Javaslom, hogy csiklócsonkítást és tányérajkat is csinálj a csecsemődnek most, amíg még úgy tudod megcsonkítani és kínozni, hogy még nem tud védekezni és nem tud saját maga dönteni róla!


Nagyon felvilágosult, nagyon XXI. századi dolog ez, gratulálok!

2014. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

Ti mit kepzeltek magatokrol,de komolyan(?!)


Hogy jottok ti ahhoz,hogy leszoljatok valakit,mert fulbevalot csinaltatott a csecsemonek?

Nem is ertem... Mit gondoltok ti magatokrol?!


Ha nem tudtok a kerdesre valaszolni,minek irtok egyaltalan?



A kerdesre valaszolva:

3 hetesen lovettem ki a lanyom fulet,nekunk is egyszer volt hasonlo gond vele.Picit erosebben megmozgattuk,egy hangyanyit verzett,de nem fajt neki,utana tobbet nem volt vele gond.5 het mulva kicsereltuk az altalunk vasarolt ekszerre.


Es meg azt elmondanam,hogy amikor kilottek neki osszesen 2 percet sirt,utana semmi gondja nem volt.

Ettol nem vagyok rossz anya.


Ja,es anno nekunk meg a korhazban,szuletesunk utan kiszurtak.

Nem ertem mi a gond ezzel.

2014. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
3%

Miért te döntesz ilyenekről? Miért nem lehet megvárni, hogy nagyobb legyen és eldönthesse akar-e fülbevalót vagy sem?

Ha egy kőkori körülmények közt élő társadalomban normálisan lenne a fülcsonkítás azzal egyetértenél?


És igen ettől rossz anya vagy akárhány percet is sírt miatta. Fájdalmat okoztál neki szándékosan, értelmetlenül csak, hogy egy társadalmi elvárásnak megfeleljenek a gyerek.

Ha ilyen kis dolgokban nem tudsz reálisan dönteni, hogy fogsz egészséges lányt nevelni belőle?

2014. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2%

"Hogy jottok ti ahhoz,hogy leszoljatok valakit,mert fulbevalot csinaltatott a csecsemonek?"


Te hogy jössz ahhoz, hogy egy kiszolgáltatott, ártatlan élőlénynek teljesen felesleges fájdalmat okozzál?

Miért kellett, mi volt a célod vele? Fülbevaló nélkül nem volt elég szép, elég aranyos?

Mi volt a célod vele, mi lett jobb ezáltal?

Miért kellett kilukasztani a testét? Van neked egy cseppnyi eszed?!


Csak azért, mert a többi iskolázatlan bunkó is ÍGY SZOKTA a faluban, azért okozol felesleges fájdalmat és stresszt egy ártatlan csecsemőnek?

És ha az lenne a szokás bunkóéknál, hogy a tetőről dobáljuk le a gyereket, vagy eltorzítjuk a lábfejét, akkor meg azt csinálnád? Hogy megfelelj a hozzád hasonlóan primitív szomszédaidnak?

2014. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Akinek fia van es levagja a hajat,miert dont rola?

Majd eldonti a gyerek,ha felno,hogy le akarja-e vagatni...


Rossz anya vagyok,mert fajdalmat okoztam a gyerekemnek?

Te mirol beszelsz?

Nem elvertem.


Ha nalad (nalatok) ez mar rossz anyasagnak minosul,ez teged minosit.

2014. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!