Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami rosszat írtam volna,...

Valami rosszat írtam volna, hogy lepontoztak?

Figyelt kérdés

Én csak a szeretetrõl beszéltem, meg,hogy nem csak a külsõ számít .. erre le lettem pontozva..de...miért?


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__6085732-miert-az-olyan-csajokra-buknak-a-pasik-aki-beluk-uresek-kivul-meg-fullosak__oldal-2


11# vagyok, azt írtam én

elõre is köszi!



13/l



2014. szept. 10. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-

szex__egyeb-kerdesek__608573

2-miert-az-olyan-csajokra-buknak-a-pasik-

aki-beluk-uresek-kiv

ul-meg-fullosak

2014. szept. 10. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én se értem a GYÍK embereket..vagy mi ja gyikes

Egy rakat hozzászólásomat bejelentették, hogy sértő és a gyik már figyelmeztetett ;,(

2014. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

nem hozza be jól a linket, de ettől függetlenül vannak olyanok akik csak úgy lepontoznak, ne vedd magadra. Az emberek már csak ilyenek.

Egyszer én is válaszoltam valamire őszintén, ami nem tetszett valaki(k)nek, úgyhogy lement akkor.

2014. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Néha el lehet fogadni, amit mások mondanak. Ez ugyanúgy szól annak aki ponthoz és akit pontoznak.

Legyél konzervatív abban amit küldesz és legyél liberális abban amit fogadsz. - Így szólt az internet első legelterjedtebb protokollja.

Igen, rosszul esik, ha leszolnak, de el lehet rajta gondolkodni.

A szex kategóriát itt sok éretlen olvassa, és ezé ért sok az ennek megfelelő hozzászólás.

Megint m mások szeretik hosszanti a népet, mert a kárörömben nincs irigység.


Az biztos, nem éri meg magadat bosszantani emiatt.

2014. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rengetegszer lepontoznak értelmes, hasznos, illetve normálisan véleményt nyilvánító hozzászólásokat.

Engem sosem érdekelt az egész, az emberekről úgy általában eleve nincs valami nagy véleményem (sok értelmes van, de sok intoleráns, tájékozatlan, bigott is, s az utóbbiak hangosabbak). Nem is tudom, mire jó ez, engem egyáltalán nem érdekel s nem tartom fontosnak.

Én szeretem megmutatni a nem tipikus véleményemet, egy értelmes embernek tágíthatom a horizontját azzal, hogy megmutatom, a megszokottól különböző hozzáállás is létezik, gondolom, emiatt is sokan pontoznak le :) Viszont nem szoktam roppant intoleráns és beszólogató lenni. Úgyhogy annyira rosszul nem állok.

2014. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Telefonról is szoktak gy.k.zni és ott bizony könnyű mellé kattintani. Erre nem gondoltak a fejlesztők az elején, hogy túl közel vannak azok a gombok...

Néha mellé megy, ez van.

2014. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Kukkants be családi kapcsolatok témába, egy darab 100%-os válasz sem lesz. Akkor sem, ha valaki azt kérdezné, hogy milyen színű a tiszta víz. Átlátszót is lepontoznák.
2014. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!