Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! Nagyon félek....

Segítség! Nagyon félek. Valaki rosszat akar nekünk?!

Figyelt kérdés

Nagyon felek most mar !!! 12 eves lany vagyok es anyukammal mostoha testveremmel es a testveremmel aki most itt van londonbol

. elek egyutt.. es valaki ROSSZAT AKAR NEKUNK !! mar nem tudom nyar vegen lehetett hogy este volt es zorgettek a kaput ... (kertes hazban lakunk ) es a kutyank ugatott..meg volt vesze... (rotweirrer) es rugdosta a kaput... (nem volt reszeg)!! es akkor ki rohantunk anyaval a teraszra.. meg a battyam is ott volt.. es lattam egy kicsit kopasz fejet..de mar sotet volt nem lattam rendesen.. es elfutott.. kerlek !! nagyon felek...

es az osz vegen pedig ingereltek a kutyankat szinten... egy kutyaval elment a haz elott legalabb 10X egymas utan es mutogatta a kutyat a rotinak.. a rotink meg a teraszon a keritest eltorte a lentit meg atugrotta es kiszabadult... es akkor meg nekunk kellett fizetni egy huszast mert megharapta a masik kutyat ..amit MI NEM lattunk es szerintem NEM harapta meg !!! mert tudja hogy nem szabad.. okos kutya nagyon..



de ma volt a legfurcsabb !!!!! anya felment a kisboltba en meg utana akartam menni es latom az udvaron hogy a rotink szajaban egy gyongytyuk van... hat en nem tudtam mit szolni... felmentem anya utan es elmondtam neki..es arra gondoltunk hogy meg volt mergezve a tyuk. aztan kaptak a kutyak tejet...DE NAGYON FELEK !!! Mar az ablakon se merek kinezni... Nincs a szomszedban tyuk es nagy a kerites..

en meg nem erzem magam biztonsagba segitseg MIT TEGYEK ?!?



2014. márc. 8. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
12 évesen háromnegeyd 10-kor inkább már aludjál kamu sztorik gyártása helyett. Ha nagyon félsz, és nem tudsz aludni, forgasd az eddigi nyelvtan könyveid, mert az elmúlt években ezt elmulasztottad.
2014. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kezeltesd magad...
2014. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak képzelődsz, a 3 eset között valószínűleg nincs semmi összefüggés... Nyugi!
2014. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mániákuskislány -> tényleg mániákus vagy.
2014. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen tudjatok ijenkor csalodok az emberekben... amikor masok segitseget kernek tolem en mindig ott vagyok de amikor nekem lenne ra szuksegem akkor sehol senki !! es nem tudok aludni mert felek !!
2014. márc. 8. 21:49
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Cukimániákuslány, menj aludni, találj ki jobb sztorit.

1. Tanuld meg leírni a fajta nevét.

2. Egy kutya, ha már kiront a kerítésen, dühöngve, biztos, hogy nem csak nézegetné a másik kutyát. Nagyon okos, ha nem ismeri a "marad" parancsszót.

3. Mellesleg a mérgezésre sz@rt sem ér a tej, csak megsúgom...

2014. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
zard be az ajtot!!a kutyatok meg lehet h megszokott es ugy szerezte a tikot:DD
2014. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudod mit... kivanom haneked lesz szukseged segitsegre akkor az emberek setaljanak el elotted !! a cukimaniakuslany nevet pedig a noverem adta mert mindig igazgatom a zoknit a labamon...
2014. márc. 8. 21:56
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi a valóság a történetből, de ha így van, akkor a kutyával van az adott illetőnek gondjai.

Minálunk sajnos olyanokat csinálnak, hogy ha kiakarják rabolni a házat, akkor a kutyáknak bedobálnak valami kaját, amit altatóba mártogattak.

Másik verzió: Megmérgezik a kutyákat, Pl fagyállóba vagy méregbe mártogatják a falatokat, és bedobják a házhoz.

És van még egy verzió: Sajnos a tv-be nagyon sokszor lehet látni, hogy egyes emberek a húsgolyókba, húscafatokba szög és hasonló éles tárgyakat rejtettek. A kutya megeszi, és szörnyű kínok között hal meg. Az ilyen ember megérdemelné, hogy élje át, amit egy ártatlan lénynek okozott.

A másik dolog: Minálunk is vannak olyan idióta szomszédaink, akik tudják, hogy a kutyánk védi a területét. Nem egyszer vettük észre, hogy kavicsokkal és hasonlókkal dobálta ( a kutya telken belül volt, kerítésen kívülről dobálta ). Mindössze annyi baja volt, hogy a kutya vonyított vagy 5 percet, de őt zavarta. ( Az már más tészta, hogy a kutyája is azt csinálta).

Vagy ami még volt: Benyúlt a kerítésen belülre, mert az ő mondása szerint ne menjen át tőlünk egyetlen egy gaz sem.

Szóltunk neki, hogy ne nyúlkáljon, de nem érdekelte. Direkt akkor tevékenykedett, amikor nem voltunk a kutyusunk közelébe, csak néha vettük észre, hogy mit művel.

Vagy direkt oda öntötte a hátsó kertbe a hypós felmosós vizet, ahonnan az állatoknak ( közöttük a kutyánknak is) szedek füve. A gond az, hogy feljelenteni nem tudjuk, mert nem tudjuk bizonyítani. Mire fényképezőgép után nyúlnánk, már abba is hagyta a dolgokat.

2014. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

"a cukimaniakuslany nevet pedig a noverem adta mert mindig igazgatom a zoknit a labamon"


Ezen behaltam xD

2014. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!