Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a lány?...

Miért ilyen velem a lány? Kétségbe vagyok esve. Egyik nap még kedves, bókol, hogy hiányzok meg rám gondol. Aztán beflegmul és egy egész hetet lemond. Rosszul érzem magam mert én Beleszerettem.

Figyelt kérdés

Szóval két hétig nagyon kedves volt, éreztem hogy akar engem. Randiztunk (csók nem volt de közel kerültünk egymáshoz). Pénteken egész nap együtt voltunk suli után. És utána..nem ír rám, azt mondta egész héten nem ér rá, és úgy beszél velem mintha csak kényszerből válaszolna és flegma. Én nagyon beleestem és akarom őt, lehet ez a baj hogy megérezte, ezért is most 3 napig nem is írtam neki (hát ő sem írt nekem..szuper) Segítsetek..szeretnék összejönni vele, de ha reménytelen akkor inkább elfelejteném.

F,L/18



2014. szept. 12. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot nem lehet erőltetni, vagy akarja, vagy nem. Írj egy semleges sms-t vagy e-mailt. Csak érdeklődj, hogy van. Válaszától (vagy hallgatásától) függően vagy elfelejted, vagy összejöttök.
2014. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi kül, veled? (mindig ez a válasz)
2014. szept. 12. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor küldj neki egy hatalmas kérdőjelet!
2014. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!