Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálhat egy 14-15 éves...

Mit csinálhat egy 14-15 éves lány egyedül egész nyáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyedül leszek egész nyáron, mint az utóbbi 7 évben folyamatosan,és nem tudom mit csinálhatnék. Barátaim nem igen vannak, igazából egy két emberrel vagyok félig meddig beszélőviszonyban, de semmi több. Velük is csak iskolában. Rengeteget olvasok, de beleőrülök lassan. Nagyon szeretnék barátokat szerezni, de nem tudom hol tehetném, kicsi a város és mindenki az alsóban megismert barátaival alkot egy közösséget. Engem alsóban sajnos nem engedtek barátkozni, rendszeresen tiltottak, és most is több napnyi fáradtság mire egy órára elengednek. Nem szeretnék életem végéig magányos lenni. (most az osztályból is kinéznek a stílusom miatt)
2014. jún. 11. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mer milyen a stílusod? részvétem hogy a te szüleid is tönkretették az életed
2014. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért, mibajod a stílusoddaL?
2014. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A saját stílusommal semmi bajom. Szeretem a rockot, nem járok feszülős színes cuccokban, nincs kint mindenem, és nem tudok Justin Bieberről meg a Violettáról társalogni mert képtelen vagyok rá.
2014. jún. 11. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki az a Violetta? :D Valami sporttal kapcsolatos elfoglaltságot keress, a tökéletesítésére szánd az időt. Én nyáron a csúzlival való vadászat rejtelmeibe akarom belesüllyeszteni magam.
2014. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
áááá én pont olyan vagyok mint te, kár hogy nem pesti vagy?:(:D
2014. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lakáson belül 45 m2 -en sport? :D

Nem, nem pesti vagyok sajnos.Pedig olyan szép város.Meg nagy is, az 5000 fős kis szemétdombhoz képest :D

2014. jún. 11. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ennyi idősen, én elkezdtem blogolni (igen a semmiről de valamiért sokan olvasták :D) Utána meg elkezdtem mmorpg-vel játszani ahol sok mindenkivel beszéltem és játszottam együtt
2014. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem mond el a szüleidnek ezt, talán most már belátják a hibájukat és jobban elengednek. Ha van unokatestvéred akkor velük barátkozz, és az ő társaságukkal el tudsz menni ide-oda.Nagyon nem szép amikor 1 szülő eltíltja a gyerekét a barátkozástól, talán nekik sincsenek barátaik?
2014. jún. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell mindenkinek beállni a sorba 8) Előbb utóbb találkozol majd hozzád hasonlókkal. Remélem a gimis továbbtanulás lehetőségét kihasznaltad arra, hogy egy nagyobb városba menj. (Ha nem, sose késő váltani.) Nekem ez rengeteget segített, rengeteg új ember új környezet, csak ki kell nyújtani a kezed ;) Arra is jó, hogy végre elszabadulj a szüleidtől. Addig is nézz a neten neked való rendezvényeket, taborokat, az ilyen helyeken mindeni haver. Fórumozz, kockulj, blogolj ott is megismerhetsz jó fej embereket =D Sok erőt és kitartást kívánok neked!
2014. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
velem igy ugyanez van
2014. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!