Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon alacsony vagyok...

Ha nagyon alacsony vagyok (165 centi), akkor megnéznek az emberek? Feltűnő, hogy ekkora vagyok?

Figyelt kérdés
Pl.ha valaki rám néz,nem mondja azt,hogy ez milyen alacsony?16/F

2014. szept. 12. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én két méterre nőttem meg, de rohadtul nem tűnik fel, hogy valaki alacsony, vagy sem, miközben például mellettem megy, maximum, ha áll valaki más mellett, de akkor sem jegyzem meg különösebben magamban a magasságát, az ilyen általában hidegen hagyja a többi embert, hacsak nem "törpe" az illető.
2014. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért még nőni fogsz bár sosem leszel egy égi meszelő, de nyugi nem fognak kiközösíteni, mert te alacsony vagy. Max. ha irritálsz akkor mondok magamban valamit ami sértő rád nézve csak, hogy belédkössek. :D Ilyenek az emberek.
2014. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ez leginkább csak a magas lányoknak baj, hogy nem akarnak alacsonyabb pasit, mondjuk szerintem ez is hülyeség. Alapvetően senkit nem érdekel a magasságod, csak te stresszeled magad rajta.
2014. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 viktorvarga ***** válasza:
nem etted meg a sóskát,mostmár megennéd mi..
2014. szept. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nőként azért nézlek meg, mert jól nézel ki
2014. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
165cm átlag magasság. Nem vagy alacsony. 160 és alatta ami már alacsony.
2015. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!