Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az alacsony önbizal...

Mit tegyek az alacsony önbizalmam ellen? Azt hiszem magamról hogy egyáltalán nem vagyok jó és szerethető

Figyelt kérdés
Volt 3 kapcsolatom, mind egy csalódás volt. Volt olyan aki ott hagyott de a valódi okát ne tudom. A külsőmről annyit mondanék hogy nem vagyok kövér, nincs nagy orrom, a hajam rendben van. Viszont rossz tulajdonságaim hogy csendes, zárkózott, és hiszékeny vagyok. Facebookra is mindig igyekszem vidám, mosolygós képeket kirakni, de még sem figyelnek fel rám. Szerintem engem soha nem fog senki se szeretni, mert nem vagyok szerethető. Se barátilag, se szerelemből nem szeretett még senki. L/21
2014. aug. 9. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy valóban így van-e. Valóban nem vagy szerethető és jó? Mert arra is gondolni kell, hogy ez így van. Nem külsőre, hanem belsőre. Te választod ezeket a nagy csalódás pasikat, akik aztán elhagynak téged.


Először is vizsgáld meg, mit szeretsz magadban (még akkor is, ha az rossz tulajdonság, de te mégis szereted), és mi az, ami nem jó. Nem kell semmin változtatni, de az önbizalomhoz szükséges önismeret. Ami neked nincs, hiszen nem érted, miért hagytak el ezek a fiúk. Szimplán az is lehet, hogy mind ostoba volt, de akkor is te választottad ki őket, nem igaz? Vajon miért választasz rosszul? Rossz helyen keresel? Mi bennük az a tulajdonság, ami benned nincs meg és neked tetszik?


Én pl. egy időben semmirekellő fiúkkal randiztam, mert én mindig nagyon sikeres, tehetséges voltam és hiányzott belőlem ez a fajta lazaság, de rájöttem, hogy a tulajdonságok csoportban járnak sajnos...


27l

2014. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!