Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Páwa fiúk! Válaszolnátok pár...

Páwa fiúk! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék pár dologra, hogy 14-15-16-17 évesen miért lesz valakiből páwa fiú.

Szóval mi értelme van annak, hogy csak felül van hajatok, oldalt pedig semmi, és úgy néztek ki mint egy ecset?

Aztán szintén mi értelme a:

-köldökig kivágott pólónak

-térdig letolt gatyának, hogy folyamatosan az alsógatyátok legyen kint. A legjobb az amikor öv is van a nadrágjában az illetőnek, de ugyanúgy kint van a fél segge, mintha arra várna, hogy valaki hátulról megdugja...

-fülbevalónak (főleg egyre több olyat látok, hogy valami csillogós műgyémántos idiótaság van a fülében)

-na és ugye ki ne hagyjuk a keresztet a nyakba... Ennek igazán várom az értelmét, mert ha valaki tényleg hisz Istenben, akkor azt is tudja, hogy a rózsafüzér nem a nyakba való és nem ékszerként használatos dolog.

Ja és hát arról már ne is beszéljünk, hogy mindenki a "marhajó"-nak nevezett Nike air max-ot hordja, hogy menő legyen, de abba már senki nem gondol bele, hogy pont hogy így válik tucattá egy ember és semmi egyénisége sem lesz.


Kíváncsi lennék egy olyan fiú válaszára, aki szintén páwa, és ehhez hasonlóan öltözködik, hogy ezt miért teszi és ő hol látja ebben a jót.


Nem olyan válaszokat várok, hogy "mert ez a divat és ez a menő" mert azt én is tudom, hogy ez a divat. A"menő"vel már azért vitatkoznék de mindegy.....

Szóval pont ezért vagyok kíváncsi olyan emberek véleményére akik ebben a cipőben járnak.

A kérdésem nem kötözködésből írtam ki, csak kíváncsi vagyok a válaszokra.

Kort is írjatok légyszi. Köszönöm!



2014. szept. 13. 09:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
Ez szerintem a nők nagy részét érdekli:D
2014. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

azért mert búzák.

letolt gatya? seggbe akarja rakatni magát.

2014. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
13%
Mert ez a divat, azért olyanok.
2014. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Látom végigolvastad a kérdést................ GRAT! Direkt kiemeltem, hogy "Nem olyan válaszokat várok, hogy "mert ez a divat és ez a menő", mert azt én is tudom, hogy ez a divat."
2014. szept. 13. 10:06
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, ezt a kérdést nem csak ezekkel kapcsolatban kéne feltenni. Mindig voltak és lesznek olyanok, akik nem képesek maguknak saját személyiséget kialakítani. Csak majmolni dolgokat.
2014. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
16%
"Utolsó! Látom végigolvastad a kérdést...... GRAT! Direkt kiemeltem, hogy "Nem olyan válaszokat várok, hogy "mert ez a divat és ez a menő", mert azt én is tudom, hogy ez a divat." BOCS HOGY ISMERŐSEIM KÖZÖTT VAN PÁVA, ÉS ERRE EZT VÁLASZOLTÁK NEKEM HOGY A DIVAT MIATT! (bocs hogy élek okos)
2014. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nagyon hülye érvelési hibát követsz el.

Ha egyszer egy az egyben tényleg azért választják ezt a stílust, mert ez számít most menőnek és ez a divat, akkor mi a rossebet válaszoljunk neked?


Felteszel egy kérdést, de élből ignorálod az arra adható helyes választ.

Mintha azt kérdeznéd, milyen színű az ég, és kikötnéd, ne írjátok hogy KÉK, mert ezt már halottam, ezt tudom.


Nagyon fogyatékos vagy ha tényleg nem fogod ezt fel.

2014. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
erre nem lehet mást mondani csak hogy divatból. bár úgy sem fogadod el ezt a választ. de kb más értelmes meg nem is fog jönni aki elmesélné.
2014. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek akkor viszont rohadtul nem én vagyok a fogyatékos, ha ők csak azért öltözködnek így mert ez a divat....... És semmi érdemleges választ nem tudnak adni, csak azt, hogy mert ez a divat..... Gondoltam, ha már valaki csinál valamit, azt akkor meg tudja indokolni SAJÁT válasszal, érvekkel..... Szóval a fogyatékos nem én vagyok, hanem az az ember, aki lát valamit és lemásolja. Egyébként azt tudjátok, hogy a letolt gatya valójában mit jelent? Csak úgy kérdezem.....
2014. szept. 13. 10:21
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Jajj, hát azt se tudod hogy már nem páwák hanem swagek?! Még ilyet.../IRÓNIA/

Egyébként én sem tudom miért öltöznek így, tiszta bu...zisak.

2014. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!