Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy férfi miért kérdezget...

Egy férfi miért kérdezget ilyeneket tőlem? Válaszolnátok a lenti 3 kérdésre is?

Figyelt kérdés

Nos én ismerem a kollegáját nagyon jó viszonyba vagyok vele ,sokkal jobban közeledünk egymáshoz ( ő neki van felesége) ,de engem ő nem érdekel . Ő bátrabban felhív magához ,hív borozgatni meg ilyenek,mint a másik férfival aki tetszik . De ennek ellenére aki tetszik ,mindig kérdezgeti ,hogy ugye nem volt semmi sem a kollegámmal ,meg nem e megyek vissza az exemhez.

Tetszhetek neki akkor mégis?

Vagy miért kékérdezget ilyeneket?

Ha tetszek neki ,akkor miért nem lép? Köszönöm a segítséget.



2013. okt. 18. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Tetszhetsz neki, vagy csak simán érdeklődik.

Azért nem lép, mert csak biztosra akar menni, nem akar kudarcot vallani (vannak ilyen pasik...)

2013. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért szerintem mert nem tudja h van e valami a másik palival
2013. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a másik palinak van felesége ezt tudja ő is. Eddig csak bókolt,mondta egyszer hogy tetszem neki,csinosnak talál ,szokta dícsérni az alakom. Mondjuk én ilyenkor lefagyok és nem tudok neki válaszolni csak pirulok. Ezért nem értem miért nem lép?
2013. okt. 18. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
fél biztos h pofára fog esni de nem tudom ha látod rajta ak valami jelet küldjél neki
2013. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Semmit nem jelent, ha egy pasinak felesége van, attól még lehet szeretője...

2. Valószínűleg biztatást, "jeleket" várna... (a lefagyás, meg a pirulás nem az)

2013. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha jövő héten találkozok vele ugye 1 hónapja nem láttuk egymást,akkor ,majd mondhatok neki ilyet ( persze attól függ hogy milyen a hangulat meg beszéd,) hogy hiányoztál meg gondoltam rád? Erről esetleg levágja majd?
2013. okt. 18. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes megpróbálni. Erre már egyértelműen lépnie kell. :)
2013. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondhatsz, de utána már csak egy fél demizson bor és az ágyban lesztek harántfekvésben!
2013. okt. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!