Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Páwa fiúk! Válaszolnátok pár...

Páwa fiúk! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék pár dologra, hogy 14-15-16-17 évesen miért lesz valakiből páwa fiú.

Szóval mi értelme van annak, hogy csak felül van hajatok, oldalt pedig semmi, és úgy néztek ki mint egy ecset?

Aztán szintén mi értelme a:

-köldökig kivágott pólónak

-térdig letolt gatyának, hogy folyamatosan az alsógatyátok legyen kint. A legjobb az amikor öv is van a nadrágjában az illetőnek, de ugyanúgy kint van a fél segge, mintha arra várna, hogy valaki hátulról megdugja...

-fülbevalónak (főleg egyre több olyat látok, hogy valami csillogós műgyémántos idiótaság van a fülében)

-na és ugye ki ne hagyjuk a keresztet a nyakba... Ennek igazán várom az értelmét, mert ha valaki tényleg hisz Istenben, akkor azt is tudja, hogy a rózsafüzér nem a nyakba való és nem ékszerként használatos dolog.

Ja és hát arról már ne is beszéljünk, hogy mindenki a "marhajó"-nak nevezett Nike air max-ot hordja, hogy menő legyen, de abba már senki nem gondol bele, hogy pont hogy így válik tucattá egy ember és semmi egyénisége sem lesz.


Kíváncsi lennék egy olyan fiú válaszára, aki szintén páwa, és ehhez hasonlóan öltözködik, hogy ezt miért teszi és ő hol látja ebben a jót.


Nem olyan válaszokat várok, hogy "mert ez a divat és ez a menő" mert azt én is tudom, hogy ez a divat. A"menő"vel már azért vitatkoznék de mindegy.....

Szóval pont ezért vagyok kíváncsi olyan emberek véleményére akik ebben a cipőben járnak.

A kérdésem nem kötözködésből írtam ki, csak kíváncsi vagyok a válaszokra.

Kort is írjatok légyszi. Köszönöm!



2014. szept. 13. 09:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

a páwák között van fiú?

azt hittem azok semmlegs nemű lények

2014. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Miért érdekel téged ennyire az, hogy más emberek milyen göncökben rohangálnak az utcán?

Miért hiszed azt, hogy bármi közöd lenne hozzá?


Komolyan, itt a gyk tele van ilyen kotnyeleskedő illetékeselvtársakkal, akik méltatlankodnak meg háborognak azon, hogy más emberek hogyan öltözködnek.


Mindenki úgy néz ki ahogy akar, és ebbe teljesen hasztalan belevartyogni. Senkit nem érdekel.


(ja kor: Kr.u. XXI. század)

2014. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

"Miért érdekel téged ennyire az, hogy más emberek milyen göncökben rohangálnak az utcán?

Miért hiszed azt, hogy bármi közöd lenne hozzá? "


Nem értem miért bűn az, ha valaki meg akar valamit valamiről vagy valakikről tudni... De ha már itt tartunk, akkor téged miért érdekel, hogy őt miért érdeklik ezek?

2014. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsd félre a kérdezőt (meg hát engem sem...)

Ő nem amolyan szociológus kutatói érdeklődéssel fordul a "páwa fiúk" felé, hanem amolyan fölényes számonkéréssel. Mintha csak akkor lehetne valaki "páwa fiú" ha neki elfogadható magyarázatot ad ilyesfajta megjelenéséről.:D

Szóval - bár tagadja - de kötözködésből írta ki a kérdést, mert a kézenfekvő választ (MERT EZ A DIVAT) nem hajlandó (!:D) elfogadni magyarázatként.


Az én kérdésem sem valódi érdeklődés volt, hanem költői kérdés (mert én tudom rá a választ), aminek elgondolkodtató funkciója lenne.

2014. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2014. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDD

bocsi csak eszembe juttattad, hogy a fél generációm gáz (itt M.o-n)

2014. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem a ferde hajlam kifejezésére szolgál, sokkal inkább egy (kultúra nélküli) szubkultúrához akarnak így tartozni. De ha nem így van, majd megcáfolnak.
2016. nov. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!