Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember itt, aki...

Van olyan ember itt, aki megbánta, hogy nem tanult?

Figyelt kérdés
És emiatt rosszul keres most,vagy újra érettségizett stb.

2014. szept. 16. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki normális, az csak megbánni tudja. Aki meg nem az, annak a véleménye úgysem kell, hogy érdekeljen. De a tanuláson egy jó szakma elsajátítását is értem. Nem kötelező egyetemre menni. Vannak jó szakmák is.
2014. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én azt bántam meg, hogy tanultam! 12 évet pocsékoltam el arra, hogy jó legyen az általános iskolai meg a középiskolai bizonyítvány, többször kitűnő voltam, OKTV-k, meg három középfokú nyelvvizsga (német, angol, orosz), kidolgoztam a belemet, aztán kitörölhettem vele a hátsó fertályom, négy különböző egyetemen próbálkoztam, de valahogy az ottani stílus nekem nem jött be, szóval most 26 évesen itthon vakarom a hátsó felem, mai ésszel kettesekkel átbukdácsolnék valahogy általános meg középiskolán, aztán csókolom...
2014. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!