Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

mondhatni túlságosan őszinte és szókimondó vagyok, a legkisebb dolgokon is fel tudom magam idegesíteni és ilyenkor mindenkivel veszekedek, flegma vagyok, bunkó vagyok, sokat szólogatok be másoknak, de legtöbbször csak viccből, vicces, sok mindenki szerint jó fej, kedves és aranyos (néhány ember szerint, bár ez egyáltalán nem igaz rám), ha fáradt vagyok akkor nem lehet megmaradni mellettem, és mindig önmagam vagyok.


nagyjából ennyi, nem jut több eszembe, de ezek igazak...sajnos köszi a véleményeket



2014. szept. 9. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég önző, nem figyel másokra. Az ilyen embereket le szoktam koptatni, mert nekem kellene fenntartani a jókedvét, hogy ne tomboljon a barátaimmal, ha nem azt hallja, amit akar. Meg kell tanulnod kontrollálni magad, még ha fiatal vagy is. Tekintettel kell lenned másokra, nem te vagy a világ közepe. Amit viccesnek gondolsz, lehet hogy másnak sértő. Jó jel, hogy ezeket tudod magadról, de ezt a stílust nem mindenki fogja hosszútávon elnézni neked. Szerencsés vagy, ha a barátaidat nem zavarja. ...de ez csak az én véleményem, ne is törődj vele.
2014. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát igazából a helyzet az hogy figyelek másokra, van egy csaj akit ki nem állhatok és inkább kitombolom magamat mert tudom hogy a legkisebb beszólásaimtól is sírógörcsöt kap (volt már rá példa) én nem gondolom azt hogy én vagyok a világ közepe, nem érdekel mások véleménye (jó ez most rosszul jött ki, hogy pont véleményt kértem, de na...szóval), és igazából most is gondok vannak az osztályomban emiatt (kilencedikes vagyok) de az a baj, hogy nem tudom magam kontrollálni, előbb beszélek utána gondolkozom, engem olyan környezetben kéne megismerni ahol nincs stressz és nem tudnak felidegesíteni :DD


egyébként köszönöm :D

2014. szept. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!