Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Németországban tényleg van...

Németországban tényleg van olyan országrész, ahol nem fürdenek naponta az emberek? És ha igen, akkor melyik rész?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h a rendes normális emberek se,nemcsak a romák,meg hajléktalanok,meg ilyenekre értem.
2009. nov. 22. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
94%
nálunk voltak cserediákok Rockenhausenből. 1 hétig voltak itt, egyikük sem fürdött többször 2nél.
2009. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
98%
még magyarországon is nagyon sok "fehér ember" van akik nem fürdenek minden nap, sajnos..
2009. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
90%

némtországban élek, német a férjem.


de éltem angliába és amerikában au-pair-ként és arra kellett rájönnöm, hogy a magyarok az egyetlenek akik minden nap fürdenek. ès azok az emberek sem koszosak akik nem minden nap fürdenek. pl a páromnál sokszor van ha az anyóséknál vagyunk, hogy anyósom vagy sógorom nem fürdik este.Amikor egész nap szinte csak otthon vannak akkor nem fürdenek, vagy másnap reggel fürdenek.


De miért is fürdünk minden nap? A börnek biztosan nem tesz jót, söt minél többet mosakszol annál elöbb lehetsz alergiás, könnyen legyengülhet a bör védekezö rendszere. aztán pár naponta friss pijamát veszel fel,és hetente max 2 hetente váltod az ágynemüt.én akkor sem lennék büdös ha 3 napot nem mosakodnék.


aztán ha elmegyünk vendégségben van hogy hajnalban kerülünk ágyba akkor én sem zuhanyzom max reggel.

2009. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
81%
utolsó vagyok, szóval azt akartam mondani, hogy attól hogy valaki nem fürdik minden nap, nem büdös, nem koszos.
2009. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:
Tudom!Én TÉNYLEG 3 naponta fürdök,mégse vagyok büdös!És csak havonta cserélek ágyneműt!Direkt azért tettem fel a kérdést,mert imádom a német nyelvet,és mivel hallottam,h ott ilyen normális felfogásúak az emberek,szeretnék is oda költözni.Itt mindenki higiénia mániás,annyira idegesítő.Ez pontosan Németország melyik részén van?Köszi szépen a válaszokat amúgy:)
2009. nov. 22. 19:45
 6/100 anonim ***** válasza:
60%
ÉN sem fürdök minden nap, csak minden 2. nap. A közbeeső napokon csak a feltétlenül szükséges helyeket mosom meg. Ja, és nem vagyok büdös sem!!!
2009. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:
Úgy értem,nem most rögtön mennék oda :) Hanem majd felnőtt koromban szeretnék ott lakni
2009. nov. 22. 19:46
 8/100 anonim ***** válasza:
91%
én sem fürdök minden nap, ha nem végzek olyan munkát, amiben nagyon összekoszolódnék, akkor csak az izzadt és "jobban használt" területeket mosom meg, nem látok ebben semmi kivetnivalót, szerintem ez normális! Nagyanáinkak fürdőszobájuk, meg kádjuk sem volt, és mégis tiszták voltak... :)
2009. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:
Hát én eddig itt mhol azt hallottam,h a naponta legalább egyszeri fürdés (naja,néhányan napi 2-3x is zuhanyoznak!) a legalapabb alap,ami egy embertől elvárható... Ez a marhaság tényleg csak a magyarokra jellemző? Miért van ez így? oO
2009. nov. 22. 19:54
 10/100 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg marhaság de nyáron sűrűn előfordul hogy naponta kétszer is tusolok.Utálom ha ragadok az izzadságtól.
2009. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!