Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilencedikesek vagy akik új...

Kilencedikesek vagy akik új suliba mentek! Nektek nem hiányzik a régi sulitok/barátaitok? Mert nekem nagyon.

Figyelt kérdés
15/L vagyok és hiányzi a régi sulim.nagyon szerettem oda járni még a tanárok is jófejek voltak meg az egész suliba mindenki jóba volt mindenkivel és most meg nagyon egyedül vagyok az új suliba.:( Régen mindig 4-5 óráim voltak de volt amikor 6 is most meg 10-11 óráim vannak és nagyon rossz mert este 7-8 mire haza érek és még barátaim sincsenek mindenki lesz@rja a fejemet már mindenki mindenkivel jóba van kivéve engemet.:(Nagyon rossz nekem iszonyatosan hiányoznak néha még sírok is..( néha csak úgy órán rám jön és elkezdek bőgni..ilyenkor ki szoktam menni a mosdóba és visszamegyek mintha misem történt volna.:( hogyan éljem ezt túl 5 évig??15/L

2014. szept. 19. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a rinyálást és tanulj meg írni. Így első körben. Mindjárt jobb lesz, majd meglátod.
2014. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem rinyálok hanem segítséget kértem mint mindenki más itt.;)
2014. szept. 19. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:

de igenis rinyálsz, az óvódások szokták ezt, amikor az anyukájukat akarják

menj oda hozzájuk, barátkozz velük, tök mindegy hogy mennyire hiányzik a régi osztályod, most már ott vagy őket úgysem "kaphatod vissza", egyébként én is kilencedikes vagyok és velem is az volt hogy mindenki volt gólyatáborban, csak rajtam kívül még 2-3 ember nem és mindenki ismerte egymást, mikor bementem. Odamentem hozzájuk, beszélgettünk, hülyültünk és most tök jóban vagyunk.

2014. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre, megszoksz vagy megszöksz.
2014. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó volt, a régi suliban, hogy mindenki mindenkivel jóban volt, de nekem ez nagyon furcsa. Nem kell mindenkivel jóban lenni, elég egy vagy max. két emberrel kialakítani egy mély baráti kapcsolatot, amiből akár életre szóló barátságok is lehetnek.De ha mindenkivel jóban vagy, akkor nem vagy jóban senkivel sem!!
2014. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!