Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért elfogadhatatlan utálni...

Miért elfogadhatatlan utálni a cigányokat és a zsidókat? Miért kell minden nemzetiséget ill. etnikumot szeretnünk, elfogadnunk? Rasszista vagyok, amiért 1-2 etnikumot nem tudok elviselni, de másik 10-et viszont igen?

Figyelt kérdés

Az én lakhelyemen a cigányok esténként zaklatják az embereket. Ha este érek haza, akkor gyakran csoportosan várják meg a fiatal lányokat és élvezik a beszólógátasokat és a fütyülést. Számunkra ez a viselkedés teljesen elfogadhatatlan. Vannak fiatal romák, akik gyakran meglopják az idős embereket a mellékutcákban. Ezt a viselkedést sem tudom tolerálni. A nagypapám Pesten lakik és neki van egy zsidó származású szomszédja, akivel régen összejártak kártyázni. Egyszer néhány sör után közölte, hogy neki a szülei azt mondták gyerekként, hogy csak a zsidó számít embernek, a többi nem. Azóta már nem járnak össze. Ilyen nézeteket valló embereket miért kéne elfogadnunk, "szeretnünk"?

Ettől függetlenül nem tartom magamat rasszistának, hiszen az egyik gyerekkori barátnőm félvér és nagyon szeretem. Vannak erdélyi, sváb sőt még szlovák ismerőseim és rokonaim is, akiket nagyon szeretek. Jó kapcsolatot ápolunk velük, szorgalmas és becsületes emberek. Sőt még japán fiúval is randizgattam, ő is rendes srác volt.



2014. szept. 19. 18:43
1 2
 11/12 berkeczy válasza:
Nem a bore szine..nem a haja...szine...miatt...van gond...sajna a viseljedesuk...tiszteseges a kivetelnek..en sem ertettem...mig magam megtapasztaltam
2015. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 berkeczy válasza:
Nem a bore szine..nem a haja...szine...miatt...van gond veluk...minden nemzet be vannak tiszteletlen...bunkok...csak...nem...mindegy...hogy Tizbol egy...vagy tiz bol nyolc...
2015. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!