Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17-éves vagyok jövőre lesz...

17-éves vagyok jövőre lesz 7-éve állami gondozott vagyok! 3-4 milliót fogok kapni ha nem többet! és ki szeretnék menni hawaii-ra dolgozni! Mixerkedni, (italok keverése) le tenném! Ez most gyerekes gondolkodás? őszintén mama, szerint az!

Figyelt kérdés
élet cél

2014. szept. 20. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az életkezdési járadék nem szabadon felhasználható, nem lehet belőle külföldre menni.
2014. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Sorban:

1. a járadékot, amit kapsz, célzottan kapod, nem arra, hogy eltapsold nyaralásra.

2. Hawaii (így, nagybetűvel) az USA egyik állama, és az USA-ban nem fogsz 18 évesen bevándorló vízumot kapni kezdő bármixer képzettséggel.


Mamádnak igaza van, ezek gyerekálmok. Ha azt mondod, hogy mixernek tanulsz, utána elmész óceánjáró hajóra dolgozni, az sokkal reálisabb terv.

2014. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, hajóra menni reálisabb, de a neves bárokba se könnyű bejutni, ha meg nem tudsz elhelyezkedni, pénzt és időt pazaroltál el, aztán éhenhalsz. jobban járnál 2 felsőfokú nyelvvel, aztán dolgozni és mellette/utána letenni mixer akármit, de ha eljutsz oda, valószínűlegkomolyabb terveid lesznek.


amiből gond nélkül lehet megélni az mind reál munka.

2014. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!