Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék végre pozitív...

Hogyan lehetnék végre pozitív gondolkodású?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék változtatni, sokszor negatív vagyok, ami nem jó, de nem tudom hogyan változtathatnék. Hogy láthatnám végre a jót is a sok negatív mellett?

2014. ápr. 27. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz, mert ez a világ negatív pólusú!
2014. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd a pozitív emberek társaságát és zenékből is vidám zenéket hallgas ne olyan depressziós fost amit sokan szeretnek mostanában, szerintem ezek a kis dolgok is sokat számítanak.
2014. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En igyekszem vidam zenet hallgatni, pozitiv hangulatu musorokat, filmeket nezni - hiradot nem nezek. A munka/tanulas is sokat segithet. Foglald el magad amikor depresszios vagy, hogy ne legyen idod gondolkodni. De alapjaban veve, nekem akkor sikerult kimasznom a depressziobol, amikor megeltem a magam poklat. Amikor mindent elveszitettem, ami szamitott. Akkor kezdtem el minden apro oromforrasba kapaszkodni, mivel maskepp nem eltem volna tul a napokat. Azota orulok mindennek, aminek lehet. Komolyan fontold at annak a lehetoseget, mi lenne, ha nem lennenek veled a szeretett szemelyek, vagy elveszitenel anyagi javakat, vagy barmit amit most nem ertekelsz, de megis fontos az eletedhez. Es a legfontosabb az, hogy szeretettel viszonyulj mindenkihez. Ha szeretetet adsz mindenkinek, akinek csak lehet, az biztos pozitiv erzesekkel fog eltolteni teged is.
2014. ápr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen, nem szeretnék odáig eljutni, azért is szeretnék változtatni, ami nagyon nehéz. Amiket írtál, próbáltam, de eddig nem sikerült végleg kilábalni és sajnos vissza szoktam esni. Sokszor semmi kedvem élni, nem látom értelmét. Nagyon rossz ez. :( Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. ápr. 28. 15:24
 5/5 anonim válasza:

Nézd meg a filmet. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy megnézed és minden ilyen könnyen fog menni. Évekkel ezelőtt láttam először a filmet és nagyon nagyon sokszor eszembe jutnak részletek belőle, amik átsegítenek a szürke, nehéz hétköznapokon.


https://www.youtube.com/watch?v=90R7wrpId5Y

2014. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!