Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy ilyen hidegben kimásszak az ágyból?

Figyelt kérdés
Nem lenne semmi dolgom, de szívesen csinálnék ezt-azt itthon, viszont olyan hideg van, hogy nem bírom elhagyni a jó meleg ágyamat(távfűtés még nincs sajna + az ablakon is húz be a hideg). Már 8-kor fent voltam, de még mindig az ágyban fekszek. Most nagy nehezen ráveszem magam, h kimásszak, de ha legközelebb ilyen lesz, mit javasolnátok a lustulás elkerülésére?

2014. szept. 25. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát neked sincs sok dolgod.

Nem dolgozol?

2014. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én reggel fél 6 körül keltem, muszáj volt mert jönni kell dolgozni, és rossz volt kibújni a meleg ágyból. Sőt munkában is meg lehet fagyni.


Irigylem az ilyen "gondja sincs" embereket.

2014. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg tehát: keress munkát!
2014. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem írom oda külön, hogy szabadnapom van, akkor egyből link munkakerülő vagyok?

Viszont ez már a képmutatás felsőfoka, amit csinálsz: miért a Gyik-en lógsz munkaidőben?

2014. szept. 25. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meleg van a szobámban, s amúgysem meztelenül alszom.

Nehezen kelek, de ez nem a hőmérséklet miatt van.


Felkelsz, felöltözöl s máris nem fázol, de tornázhatsz is... De ha annyira fázol, fújj magadra hősugáérzóval, hajszárítóval félpercig vagy használj fűthető párnát vagy paplant, ez utóbbiak még keveset is fogyasztanak ahhoz képest, hogy mennyire átmelegítik az embert. A szobát persze nem.

bennem alvás után "alvásghő" van, sosem fázom felkelés után, de más is csak meg tudja oldani valahogy...


De ilyenkor hideg? Még kint is van vagy 12 fok, laktam hidegebb szobában, akkor se haltam bele. Mondjuk az már nem jó, azt elismerem, de inkább azért, mert ösztönösen magamra húzom a paplant és nem kapok friss levegőt... Alváskor nem szeretem a hideget.


Olvasom újra. 4 órája nem kelsz ki, mert "hideg" van? WTF?

2014. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már arról van szó, hogy kóros kialvatlanságban szenvedsz. Egyébként átérzem a helyzeted. Ha nincs baj a szobád fűtöttségével, akkor próbálj meg eleget aludni, akkor könnyebben fogsz reggel felkelni.
2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz, rossz kikelni, de vegyél egy nagyon jó meleg plüss köntöst, nekem nagyon bevált, jobb, mint bármilyen pulcsi. A lábadra meg vehetsz ilyen kötött házicipőt, annyira jó meleg az is. Nálunk akkor sincsen túl meleg, ha van fűtés, és nagyon fázós vagyok, próbáld ki ezeket :)
2014. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!