Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik cigiznek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 13:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Semmit. Én nem dohányzom, de nem értek egyet a dohányzás elleni hisztériával.

Sokkal jobban zavar, ha egy lány részegre issza magát, váltogatja a partnereit, mert szerintem ez az, ami nem nőies.

30/F

2014. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kifejezetten taszít.
2014. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetséges az, hogy itt a kérdésekre adott válaszok sorra le vannak pontozva? Mindegyik a kérdésre felel, s kötve hiszem, mások jobban tudnák, hogy mit gondol a válaszoló.

Én azt, hogy sokat költ arra, hogy meghaljon.

2014. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Ha egy lány egyik cigiröl gyújt Rá a másikra az kiábrándult,de ha naponta elszigv 5-6szalat az meg beleferne!De úgy gondolom rajta kivűl meg nagyon sok ffitarsamnak tetszik ha egy dekoratív lány kisminkelve,dögös szerkoban dohányzik,akkor az izgató!
2014. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Semmit, boldogabb nem is lehetnék, ha végre lenne barátnőm, pont lesz#rnám hogy dohányzik-e. Alapból a cigi ellen vagyok, mert szánalmas, hogy ilyen kis szarságra rákattannak az emberek és ennyi pénzt el vesz, és még büdös is, de hát ez van...
2014. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki dohányzik, lehet nagyon kedves, kultúrált intelligens, és művelt ember, tehát ilyen jellegű előítéleteim nem szoktak lenni. Továbbá dohányozni is lehet kultúráltan, úgy, hogy nem zavar másokat.

DE a dohányzás öl. Orvostanhallgató vagyok, a tüdőrákon kívül még kismillió betegség van, aminek a létrejöttében, a dohányzás jelentősen közrejátszik, vagy a dohányzás elhagyása után a tünetek csökkennek és az életkilátások javulnak. Persze az mindenkinek a saját döntése, hogy hogyan teszi tönkre a saját testét. Az viszont nagyon kiakaszt amikor úgy gyújtanak rá a jelenlétemben, hogy nem kérik az engedélyem, ugyanis az én egészségemet nincs joguk veszélyeztetni.

Továbbá kiszámolhatjuk, kb. 1000 Ft egy doboz cigaretta. Ha valaki csak keveset dohányzik, napi fél dobozzal szív, akkor is havonta 15000 forintot pöfékel, ez éves szinten kb. egy nyaralás ára. Szerintem hatalmas luxus.

Ami pedig kifejezetten a nőkre és a párkapcsolatokra vonatkozik, egyrészt egy nemdohányos érzi a dohányos emberen a dohány illatot, amit én például meglehetősen gusztustalannak tartok, továbbá az illető lány lehelete és csókja is dohányízű, nekem pedig nincs kedvem kinyalni a hamutartót csókolózás közben, arról nem is beszélve, hogy a dohányzás öregít, ráncosítja a bőrt.

Végül pedig ez az én sznobságom, de szerintem, orvosként totál ciki dohányozni és dohányos társsal megjelenni.

Szóval akkor összefoglalva, ha meg látok egy dohányos lányt mit gondolok? Lehet, hogy normális ember, de súlyosan roncsolja az egészségét, korai öregedést idéz elő, súlyos betegségek alapjait rakja le, rengeteg pénzt pazarol el, és részemről szexuálisan taszító, továbbá az én környezetemben az ilyen pár nehezen vállalható. Mindezen okokból, barátnak jó lehet az adott lány, de párkapcsolatra totálisan alkalmatlan számomra.

2014. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a dohányt,sőt rosszul is leszek ha a közelemben valaki cigizik úgyhoy nagyon ellene vagyok,de mindenkibek a maga döntése.
2014. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Rendkívül visszataszító. Én pl "rá se nézek" az olyan lányra akiről tudom hogy cigizik.
2014. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. Sárga, rothadó fogak, büdös lehellet, egy idő után örökké rekedtek lesznek, undorító.
2015. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!