Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, hogy miért...

Hogyan döntsem el, hogy miért nem közelednek a fiúk? Lent folytatás.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok... A családom,barátaim elmondása szerint szép vagyok..persze ez természetes ,hogy ezt mondják,minden szülő elfogult stb.

Középsuliban is úgy volt,hogy nem közeledtek felém a fiúk , aki igen,az is csak távolságtartással . Volt egy viszonylag rövid "kapcsolatom" az első szerelmemmel ,aki valamelyest akkor hozzásegített ahhoz,hogy legyen egy egészséges szintű önbizalmam ,habár ő maga is önbizalom hiányos volt, de ennyit róla,ennek már vége.


2 esetet képzelek el,hogy mikor nem közelednek a fiúk a lányok felé : az egyik ,hogy külsőleg nem szép ,nincs jó kisugárzása , a másik ennek az ellentéte,hogy jó a kisugárzása és olyan hatást kelt,hogy túl megközelíthetetlen,így nem is próbálkoznak nála.


A helyzet az,hogy én egyik kategóriába sem sorolnám magam... Egyik végletnek sem gondolom magam.

Visszahallottam még tavaly egy pletykát rólam,hogy azért nincs barátom,mert válogatok ,és nekem senki nem felel meg , nagyok az elvárásaim,pedig biztosan sokan érdeklődnek.

Persze csak pletyka ,de nem értettem az alapját,hogy honnan veszik ezt , mert akkor tegyük fel ,nem gondolnak abba a kategóriába ,akinek rossz a kisugárzása , viszont mint írtam a másikba sem tartozom.....

Kicsit önképzavarosnak érzem magam. Ez idővel majd ki fog alakulni , az lehet ,hogy még túl fiatal vagyok és emiatt ?

Válaszaitokat szívesen várom.


2014. szept. 25. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A külső megjelenés és a belső kisugárzás két külön dolog. Így látatlanul azt mondom, lehet az utóbbival lesz problémád. Talán látszik rajtad az önkép zavar. Vagy túl ridegnek látszol. Esetleg az is közre játszhat, ha nem érzed magad érettnek egy kapcsolathoz, ezért tűnhetsz elutasítónak.
2014. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
talán ez lehet:/
2014. szept. 25. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

a nők többsége valóban vagy túl irreális tulajdonságokra vágyik, vagy elviselhetetlen jellemű, vagy nem él közösségi életet, általában ezek az okok.

nem tűnsz elviselhetetlenül ostobának, tehát közösségbe kell menni, és kicsit jobban megismerni a férfiakat hogy mi a reális elvárás.

2014. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kössz ,hogy nem tűnök elviselhetetlenül ostobának :D

Azért annak nem is tartottam magam és most sem tartom semmiképp.

Tanácsodat megfogadom,és többet leszek közösségben ,habár eddig is megvolt ez,csak nem olyan mértékben.

2014. szept. 25. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
+hozzáadnám azt is, hogy a nők többsége lusta/passzív. ezt azt jelenti, hogy a férfidolga az udvarlás és párkeresés, így a nő értleemszerűen nem olyan párkapcsolatra esélyes, ami neki is megfelel, hanem csak abból válogathat, ami nála próbálkozik. ezt sem kötelező, csak akkor vagy alább kell venn iaz elvárásokból, vagy elfogadni hogy egyedül halsz meg.
2014. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!