Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tönkre ment az életem, halál...

Tönkre ment az életem, halál v folytatás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2013. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy nem gallyra.


Troll off


Ehhez nem tudok mit írni, csak ezt:


"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

2013. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudni mi történt veled de én úgy hiszem nem lenne semmi, de semmi a világon amiért megölném magam! Szerintem neked sem kellene ha nehezen dolgozol fel rossz dolgokat fordulj szakemberhez ha lehet kineziológushoz mert ők segítenek a pszichológusok meg nem sokat lendítenek a helyzeten. Sok borzlmat meg kell élnünk,de ezek a dolgok tesznek erősebbé is! Szóval folytatás! Alakíts az életeden h.ne érezd úgy h.tönkre ment!
2013. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Fel a fejjel haver, és indulj a harcba, az élet a sors öklével csap majd téged arcba. És nem csak egyszer hidd el, újra meg újra, de mindig talpra kell hogy állj ez benne a durva...!"
2013. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenkinek egyre rosszabb, de nem meghalni nehéz,hanem életben maradni, küzdeni. Ne légy gyáva. Nézz vele szembe. Dönsd el hogy márpedig te újból talpra állsz. Sok sikert.
2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
jó kötél meg egy jó erős fa
2013. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jegyezd meg csak erősít az élet mikor gyötör
2013. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!