Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A főnököm megvádolt hogy...

A főnököm megvádolt hogy lopok, azt mondta hogy több vásárlónk is állította hogy látott engem lopni, ahogy zsebre rakom a pénzt vagy a melltartómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amit nem értek, mert direkt olyan cuccokat veszek fel aminek nincs is zsebe, a melltartómba meg már higiéniás okokból sem raknék pénzt...eddig nem nagyon volt ilyen, egy másik kolléganővel már eljátszotta ezt a főnök, aki fel is mondott, de én nem szeretnék, úgy vélem evvel is őt igazolnám, mit lehet ilyenkor tenni?

2014. szept. 28. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy, ha leltár hiány van akkor lopsz, úgyis kiderül.
2014. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha leltárkor megvan a pénz akkor nem lopsz.

Ha nincs meg úgyis tőled vonják le.

Amúgy meg biznyítsa, addig mehet ahova akar.

2014. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó, csak hát rosszul esik hogy alaptalanul vádol.
2014. szept. 28. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondj fel.

Én biztosan nem dolgoznék ilyen főnöknek...

Utálom az ilyen embereket, akik csak úgy vádaskodnak...

2014. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én felmondanék.

Tudok olyan esetről, amikor a főnökasszony kiszedte a pénzt a kasszából és a pénztárosokra fogta. Ezt eljátszotta sokszor sok alkalmazottjával.

2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Buford Tannen ***** válasza:
14%
meg akar csöcsörészni
2014. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, vagy ki akar rúgatni, vagy meg akar fogdosni. több helyen is ezt csinálják a főnökök, hogy szándéákosan eltüntetnek valamit és a kollégákra fogják, hogy egymás ellen uszítsák őket, vagy ne kelljen bónuszt osztani.
2014. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólnék, hogy bizonyítsa be, majd felmondanék.
2017. márc. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tájékoztatnám,hogy ha ezt még egyszer valakitől meghallom, akkor feljelentem rágalmazásért. (Persze csak, ha tiszta a lelkiismereted)
2017. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!