Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl, hogy megbukt...

Hogyan éljem túl, hogy megbuktam forgalmin 2-szer? Meg akarok halni!

Figyelt kérdés
Olyanon buktam meg amit gyakorlás alatt soha nem követnék el. És mindig az utó 5 percbe. Első vizsgán pici hibákon hibavonalak sokasága gyűlt össze aztán elrontottam a parkolást (pedig imádok parkolni, van, hogy egy lendülettel beparkolok hátra felé is, az oktató szerint én vagyok benne az egyik legjobb). A másodikon stop táblánál nem álltam meg mert nem láttam!!! Leblokkoltam, pedig mindig arra megyünk mivel arra van a ki induló pont. Ergo egy kanyar lett volna.. És meglenne.. Már annyira ideges voltam h el ne rontsak semmit de tudom, h én voltam a hibás. Na e-miatt gyűlölöm magam. Nem bírok enni, hányok, meg akarok halni mert ilyet elrontani amit mindig betartok hiszen akármilyen kört húzok arra kell visszamenni. Romlanak a jegyeim , úgy érzem jobb lenne meghalni. Mit tegyek? Hogy éljem túl? Lehet tényleg nem való ez nekem és hagyni kéne :'(
2014. szept. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan aki ötödszörre se megy át :( majd ha ott jársz írd ki megint :P
2014. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Inkább figyelnél, mert akkor tényleg megfogsz halni-de általában ártatlanok halnak meg! Mj: nem írtam volna le a helyedben, inkább lejátszanád gondolatban a hibáidat! ...
2014. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Emiatt abszolút ne aggódj :D Van ismerősöm, aki csak 4.-re ment át, mostanra mégis tökéletesen vezet.

Természetes, hogy mindenki ideges. Próbálj meg valahogy megnyugodni, és akkor átmész legközelebb :) Szorítani fogok.

2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért meghalni? nagyon gyengus a tűrőképességed. Jobb lesz, ha nem fogsz vezetni a mai forgalmi helyzetekben.
2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A forgalommal semmi bajom nem volt mindenhol, minden táblát észre vettem , még olyat is, ami olyan helyen volt amerre még nem jártunk. Kivéve azt az egyet, ami előtt minden vezetésnél megállok. Nagyon fáj amit az első ír, mert próbálok vigyázni a körülöttem lévőkre. Még ilyet soha nem csináltam. !!!
2014. szept. 30. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is, ez nem akkora tragédia azért, hogy emiatt meg akarjál halni. Nem szabad így hozzáállni, később is lesznek kudarcaid, nagyobbak ennél, meg kell tanulnod kezelni, tanulni belőle és túllépni rajta.

A vizsgán jól láthatóan izgulsz, és emiatt rontod el a dolgokat. Hány órát vettél? Talán csak nem eleget ahhoz, hogy rosszabb lelkiállapotban is tudj vezetni, és gyakorolnod kell még. És megnyugodni, nem arra kell gondolni vizsga közben, hogy sikerül-e, meg el ne rontsd, hanem próbáld meg elfelejteni, hogy ott ül a vizsgabiztos, és csak a vezetésre koncentrálni.

Hogy neked való-e, azt az oktatódtól kérdezd, de valószínűleg már látta volna, ha esélytelen neked a jogsi. Több embert ismerek, akinek harmad-, sőt valakinek negyedszerre lett meg a forgalmija, és azóta teljesen biztonságosan, jól vezetnek. :)

Hogy mit tegyél: először is sírd/dühöngd/panaszkodd ki magad, aztán viszont nyugodj le. Hívd fel az oktatód, vegyél még pótórákat, és akkor menj vizsgázni, ha teljesen késznek érzed rá magad. Kérd meg, hogy "játszatok" próbavizsgásat, ahol úgy pontoz, mint a vizsgabiztos, hogy szokd a szituációt. A tanulmányaidat viszont ne hanyagold el, az fontosabb mint egy jogsi. A suliban/egyébként is ennyire stresszes vagy? Mert akkor azon kéne elsősorban változtatnod.

2014. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó! :)

kedves első. Azt elfogadtam volna ha azt írod csak, hogy nem nekem való. De ez, hogy kinyírnék bárkit is... Tudod én még nem hallottam olyanról, hogy a kis béna lányka okozott balesetet aki kb minden elsőbbségadás táblánál megáll, meg 100szor a tükörbe belenéz. A balesetet azok a szeleburdi emberek teszik, akik azt gondolják mindent tudnak aztán

ittasan megölnek vagy 4 embert.

2014. szept. 30. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
*megáll, lassít.
2014. szept. 30. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarisztánban, ha át akarsz menni ilyen jellegű viszgán a kenőpénzt soha ne felejtsd otthon. Ha másra nem, arra jó, hogy sokkal nyugodtabb vagy, így figyelmesebb. És gondolj bele egy buktánál visszajön az ára, ha a plusz órákat, meg az új vizsgadíjat nézed.

De külön felhívom a figyelmet, hogy ez törvénybe ütköző, és teljességgel elhatárolódom a dologtól :D

2014. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!