Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 179cm vagyok,65kg. Gyúrni...

179cm vagyok,65kg. Gyúrni akarok. Nem olyan izompacsirta, hanem csak hogy legyen egy szép karom, kockásabb has és jobb mell. Szereket nem nagyon szeretnék szedni. Tanács?

Figyelt kérdés
Ha mondtok is valami szert, akkor olyat, amitől nem hízok el! Fehérje az árt valamit? Lehet káros hatasa? Valami mas?

2014. márc. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem lesz csak úgy izompacsirta... Ezek nem szerek, hanem táplálék kiegészítők. Fehérje nem árt semmit. A hús árt neked? Olvasd el a sárga kapszulát! Én egy fehérjedús , minőségi tápanyagokból álló étrendet ajánlanék. Egy erős multivitaminnal. Ez után valamilyen tejsavófehérjét, edzés utánra.
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válasszoló jól mondja, olvasd el a Sárga kapszulát hogy legyen fogalmad a testépítésről, és hogy rágyere a fehérje, tömegnövelő az nem valami csodaszer hanem ezek csak tápllékkiegészítők. Ezek csak a helyes táplálkozást egészítik ki mint ahogy a neve is utal erre.
2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehérjétől nagy lesz a karod de szétcseszi a májad és leszárad a farkad :/

Van olyan hogy Kreténtor,ez elvileg jobb cucc

2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D:D
2014. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!