Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a gyűlölet mi az utálat?

Mi a gyűlölet mi az utálat?

Figyelt kérdés
ha 'A' gyülöli 'B'-t akkor 'A'-nak 'B' íránti gyülölete hogy hat 'A'-ra?

2014. okt. 1. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbanja az egeszsege, mert felforr az agyvize akarhanyszor meglatja B-t, es ez nem tesz jot a szervezetnek.
2014. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 'B' tett azért hogy 'A' ggyülölje és 'A' tudja hogy ez önmagára rossz hatással van de nem tud ellene mit tenni (az érzéseket legyen az pozitív vagy negatív nem lehet irányítani).
2014. okt. 1. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igy igaz kedves elsö-tapasztalat-mar ha csak ra gondolok B-re rosszul vagyok.
2014. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baj a gyűlölettel, az is olyan érzelem, mint a többi.

Mindegyiknek van előnye és hátránya. Pl.: A gyűlölet erőt ad, felpörget, könnyebben elviseled a fizikai fájdalmakat stb.

2014. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 4-el értek egyet. Ha gyűlölöd B-t biztos kitaláltad már mit tennél vele. Így lett egy célod amiért küzdesz, erősebben mint amennyire amúgy küzdenél érte.
2014. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én csak szimplán távol akarom tartani magamtól 'B'-t csakhogy mivel 'C'-vel minden nap találkozok akivel nincs is semmi bajom viszont 'C'-nek barátja 'B'.
2014. okt. 3. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond meg C-nek, mielőtt találkoznátok, szóljon h ott van-e B és ha igen akkor nem találkozol velük, ennyi. A lényeg, hogy tudasd C vel a véleményed B ről és akkor ő tenni fog érte h véletlenül se fussatok össze.
2014. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!