Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Homofóbok! Miért utáljátok a...

Homofóbok! Miért utáljátok a homoszexuális nöket és férfiakat?

Figyelt kérdés

Semmi provokatív hátsó szándékom nincs, egyszerüen a kíváncsiság hajt. Azoknak a véleménye is érdekelne akik a "nincs bajom velük, de elvárom, hogy titkolják" szerint gondolkodnak.

Mitöl féltek ennyire? Megeröszakolás? Rossz példa a gyerekeknek? Világuralomra törés? Fertözés? Népességfogyatkozás? Komolyan nem értem, ezért hálás lennék az értelmes, logikus érvekkel elörukkolóknak a hözöngö, anyázó kommentek helyett.



2013. aug. 19. 01:00
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert primitívek. Engem nem érdekel ki kivel dug vagy ki a szerelme, amíg nem előttem nyalják egymást. Ezt a viselkedést viszont ugyanúgy a hetero pároknál is rühellem. Senkire nem tartozik két ember nyáladzása. Engem maximum az zavar a meleg férfiakban, ha affektálva kényesen beszél és agyon gesztikulál a kezeivel, mint egy retardált madár.
2013. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mert ők is látens homik, és nem szeretnének szembesülni vele :)
2013. aug. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
25%
Mert természetellenesek.
2013. aug. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
76%
3-as, mi a természetellenes? Az állatvilágban is számtalan példa van a homoszexualitásra - akkor az állatok is természetellenesek? Fogalmazd már meg kérlek, adott cselekvés mitől természetellenes?
2013. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
66%

Én csak a divatmelegeket nem viselem el, akik kis rózsaszín naciba aranymellényben villognak. Nem érdekel engem az, hogy meleg, van meleg ismerősöm, értelmes, nincs semmi különbség egy hetero és közte.

De attól, hogy meleg az illető, attól még a férfi férfi, és a nő az nő! Miért akarnak a másik nembe tartozni? (Szecsődi Karcsi vagy Karolina?)

A nyáladzó hetero párok, akik majd kiugranak már a bugyijukból, az sem különb. Ha két nő vagy férfi kézenfogva mennek, nincs semmi baj velük, de mondjuk, amit a pride-on csinálnak, az undorító.

2013. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
75%

Talán a sztereotípia hegyek miatt... Meg mert nincs jobb dolguk. Itt a hsz-elők között is:


"Azért, mert primitívek."

-Hízelgő a megjegyzésed, de én nem érzem magam primitívnek.


"Engem maximum az zavar a meleg férfiakban, ha affektálva kényesen beszél és agyon gesztikulál a kezeivel, mint egy retardált madár."

-Heterók között is van ilyen ember...


"Mert természetellenesek."

-A napszemüveg is az...


"akik kis rózsaszín naciba aranymellényben villognak. Nem érdekel engem az, hogy meleg, van meleg ismerősöm, értelmes, nincs semmi különbség egy hetero és közte.

De attól, hogy meleg az illető, attól még a férfi férfi, és a nő az nő! Miért akarnak a másik nembe tartozni?"

-Heterók közt is sok olyan van aki "rózsaszín naciba aranymellényben villog". (sőt fel merem tételezni hogy ezeknek az embereknek a többsége heteró)


"de mondjuk, amit a pride-on csinálnak, az undorító."

-öööö arra az ügyre gondolsz, mikor az az Emmás agyrém is volt? Mert az évekkel ezelőtt történt EGYSZER, és azóta is ezen csámcsogtok.

2013. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
52%
Engem azért zavar, mert képtelenek a szaporodásra, fajfenntartásra, ezáltal feleslegesnek tűnnek. De nem utálom őket korántsem. Viszont ha előttem csólolóznak, felfordul a gyomrom, viszont ezt nem tudom megmagyarázni, ugyanúgy, mint a mászó hernyó undoromat sem. Csak úgy jön, belülről.
2013. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
22%
Undorítóak,egész egyszerûen,ez tényleg belülrõl jön,találó volt a hernyó-hasonlat. Pont letojnám a szexuális szokásaikat,ha nem provokálnának a nyilvános smacizásokkal,felvonulásokkal. Miért kell kérkedni a homoszexualitással?
2013. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy tipikus magyar felfoopgas: Nezzuk le azokat akik mernek masok.lenni. Akar oltozkodesben,akar a nemi kerdesben. Mo.on a szurke egereket fogadjak csak el, ez nem a te hibad. Nezz csak ra Londonra, New Yorkra. Nincs ket egyforma ember, megsem neznek ki senkit. Szeressd azt akit szeretnel, es ne foglalkozz senkivel! En utallom Mo-ot,mindennel egyutt,ezert koltoztem kulfoldre,nem birom a magyar identitast. Egyebkent lany vagyok es egyertelmeuen a pasik fele huzok:))
2013. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
78%
Előző mindjárt mag kapod hogy egy rohadt anti-magyar hungarofób vagy. :D
2013. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!