Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan hogy tehete ez...

Most komolyan hogy tehete ez velem a legjobb barátnöm?

Figyelt kérdés

Márciusban ki jöttem a korházból és másnap délben át jött 2bnőm láttogatni engem és hogy a fülembe jutott az hogy azt terjesztik rólam hogy már voltam fiúval és ezt mondtam nekik meg kérdeztem hogy ők halloták már ezt...

Erre más nap anyám át ment hozzájuk valamilyen okból és beszél bnőm anyjával aki azt mondta h a lány azt mondta neki hogy én azt mondta hogy voltam fiúval erre ki hivták a bnőmet és ő is ugyanezt mondta és hát érdekes modon a másik bnőm meg aki általában nagyott hall érdekes modon tisztán hallotam h nem azt mondtam amit az egyik bnőm állit....


Szerintetek most mit kéne tennem?

Elöre is köszi a válaszokat



2014. máj. 13. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tyű, ennél csak tisztábban lehetett volna megfogalmazni a problémát.

Amúgy mit tehetnél? Egy pletyka ellen semmit nem lehet tenni, max idővel feledésbe vész.

2014. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha mindenáron bizonyítani akarsz, akkor édesanyáddal felkeresel egy nőgyógyászt, aki igazolja a te verziódat. Ha ennyire nem lényeges a dolog, akkor keresel másik barátnőt. Bár az az első esetben is jó lenne.
2014. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig is reméltem, hogy az így megfogalmazott kérdéseket csak viccből írják ki. Nem tudom értelmezni, bocsi.
2014. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy azt mondta, hogy azt mondta? Itt elvesztettem a fonalat...
2014. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!