Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Isten mikor segít rajtam?...

Isten mikor segít rajtam? Miért érdemlem ezt?

Figyelt kérdés

Minden 3 éve kezdõdött...

A nyaralás alatt a szüleim elváltak, anyu elköltözött, és összeházasodott. Még abban az évben karácsony reggel meghalt a legjobb barátom. 2012 telén még megismertem egy fiút...


Anyut nagyon ritkán láttam és 2 évig csak sírtam.

A suliban mindig csúfoltak azért, mert nem vagyok olyan, mint mások...

Még most is sokan kiröhögnek és utálnak..


Tavaly nyáron anyu ideköltözött a férjével, és apu elment. Anyu férje egy alkoholista...

Minden nap megy a veszekedés, már nem látok kiutat...Nagyon szeretném, hogy apu visszajöjjön, 2 hetente látom õt...


A fiú, akit elõbb említettem, az én drága egyetlen szerelmem! Soha senkit nem szerettem ennyire, ez igaz szerelem! És hogy ezt honnan tudom? Érzem, a szívembõl!

De õ sem lehet velem SOHA...


Ráadásul suliban mostanában egyre jobban eltávolodnak tõlem...


Miért érdemlem ezt??? Semmi rosszat nem tettem, és soha nem is tennék!!! Hiszen én mindenkit szeretek !!! Miért gyülõl az Isten, mikor könyörül meg rajtam??? :'(


Érzem, már nem bírom sokáig...félek, hogy hülyeséget csinálok ...


Kérem, adjatok tanácsot, legalább ti segítsetek rajtam!!! :'( KÉREM </3


13/l



2014. okt. 1. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az iskolában is ennyit siránkozol, akkor ne csodáld, hogy eltávolodnak tőled. A szerelmedről annyit, még nem is vagy abban a korban, hogy valóban ismerkedhess fiúkkal. Hidd el, a gyerekszerelem szép emlék, de utána jön az igazi. Az otthoni helyzeted már nehezebb dió.Édesapádhoz nem lehetne költöznöd?
2014. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az iskolában nem tudnak semmirõl, nem mutatom ki. Ez nem gyerekszerelem, ezt csak én tudom, mert én érzem, és senki más.

Nem költözhetek apuhoz, albérletben lakik, így is sokat fizet.

Meg nem tenném ezt anyuval, elvégre miattunk, az öcsémért és értem jött vissza.

2014. okt. 1. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Apukáddal nem tudnád megbeszélni ezt? Hogy hozzá költözz?


Ady Endre

AZ ÚR ÉRKEZÉSE


Mikor elhagytak,

Mikor a lelkem roskadozva vittem,

Csöndesen és váratlanul

Átölelt az Isten.


Nem harsonával,

Hanem jött néma, igaz öleléssel,

Nem jött szép, tüzes nappalon

De háborus éjjel.


És megvakultak

Hiú szemeim. Meghalt ifjuságom,

De őt, a fényest, nagyszerűt,

Mindörökre látom.

2014. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Azért fel lehet dolgozni hogy valakinek elválnak a szülei.

Másrészt Isten nem létezik.

2014. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Anyu férje egy alkoholista" -

de így jött vissza????

akkor valahogy meg kell oldani, hogy apukádnál lakj.

2014. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm a verset!


4# Hiszed vagy sem, én nem tudom. Nekem hiányzik a családom! Isten meg létezik!


5# Nem lehet megoldani...túlságosan...nehéz :'(

2014. okt. 1. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek lehet aranyélete és te ezt épp most tapasztalod meg. Ne másoktól (istentől) várd a segítséget, hanem te magad tegyél, hogy boldogabb életet élhess, mert az élet kicsesz veled, ha adsz rá lehetőséget.
2014. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elsőként kitartást! A másikfele ne csinálj ostobaságot. Fiatal vagy ahhoz hogy mibdent sutba dobj csak azért mert a mostani helyzet nem a legjobb. De elmesélem az én életem, hátha ez egy kicsit segít.

A szüleim a születésem után egy évre rá elváltak. Vér szerinti apámat nem ismerem, nem keresett sohasem. Nagyapám és anyám nevelt. Anyám két éves koromban újraházasodott, az akkori nevelőapámat tekintettem az apámnak. 9éves koromban azonban elváltak anyámmal. Viszont olyan galád módon, hogy elvett anyámtól egy csomò pénzt, feljelentést tett ellene stb. Pedig anyám nagyon szerette mindent megadott neki. Az egy nehéz időszak volt, mert anyám akkor vesztette el az állását és nagyapám rokkantnyugdíjából éltünk. Volt hogy csak zsíroskenyérre futotta.

Közben ahogy te is írtad engem is csúfoltak és bántottak az iskolában. Nem voltak barátaim.

10 évesen anyám kényszerből összejött egy pasival. Sajnos azonban kiderült, hogy erőszakos ember. A célpontja mindig én voltam, engem alázott meg, bántott lelkileg. Volt hogy molesztált is. Anyámat elszigetelte a barátaitól a féltékenységi rohamaival. Alkoholista is volt részegen volt a legrosszabb. Nagyapám még aránylag sakkban tartotta, de miután meghalt elszabadult a pokol. Fenyegette engem éd anyámat, volt hogy engem nekilökött a falnak. Nem sokon múlott hogy ne vágjam bele a nagykést.

Később azonban az egészsége hirtelen romlani kezdett. 41 évesen rákos lett. Befeküdt a korházba és rá két hónapra meghalt.

Epilepsziás beteg vagyok, anyámnak mellékvese daganata van ennek ellenére az életünk jobb kett. Én most egyetemista vagyok az elten proginfó szakon.

Csak azt tudom neked mondani, hogy mindig vab kiút. Isten mindig csak annyit pakol ránk amennyit elbírunk. Neked meg számtalan lehetőséged van. Ha kell kérj segítséget apudtól, ha utálod az iskolát iratkozz át másikra stb. Ne várd a sült galambot a szádba! Mert azzal nem mész semmire sem.

2014. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Isten már egyszer velem volt, akkor, amikor együtt volt a családom. Remélem, hogy visszatér és segít rajtam! Mit tehetnék? Csak 13 éves vagyok...(Apuhoz nem mehetek!!! )

Isten az én uram, és erre büszke is vagyok.

2014. okt. 1. 23:22
 10/11 A kérdező kommentje:
8# Nagyon rossz életed volt, örülök, hogy jobb lett! :')
2014. okt. 1. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!