Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Isten mikor segít rajtam?...

Isten mikor segít rajtam? Miért érdemlem ezt?

Figyelt kérdés

Minden 3 éve kezdõdött...

A nyaralás alatt a szüleim elváltak, anyu elköltözött, és összeházasodott. Még abban az évben karácsony reggel meghalt a legjobb barátom. 2012 telén még megismertem egy fiút...


Anyut nagyon ritkán láttam és 2 évig csak sírtam.

A suliban mindig csúfoltak azért, mert nem vagyok olyan, mint mások...

Még most is sokan kiröhögnek és utálnak..


Tavaly nyáron anyu ideköltözött a férjével, és apu elment. Anyu férje egy alkoholista...

Minden nap megy a veszekedés, már nem látok kiutat...Nagyon szeretném, hogy apu visszajöjjön, 2 hetente látom õt...


A fiú, akit elõbb említettem, az én drága egyetlen szerelmem! Soha senkit nem szerettem ennyire, ez igaz szerelem! És hogy ezt honnan tudom? Érzem, a szívembõl!

De õ sem lehet velem SOHA...


Ráadásul suliban mostanában egyre jobban eltávolodnak tõlem...


Miért érdemlem ezt??? Semmi rosszat nem tettem, és soha nem is tennék!!! Hiszen én mindenkit szeretek !!! Miért gyülõl az Isten, mikor könyörül meg rajtam??? :'(


Érzem, már nem bírom sokáig...félek, hogy hülyeséget csinálok ...


Kérem, adjatok tanácsot, legalább ti segítsetek rajtam!!! :'( KÉREM </3


13/l



2014. okt. 1. 22:29
1 2
 11/11 világvége1 ***** válasza:
Isten nem büntet a földön; a gonoszoknak nem segít, ennyi.
2020. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!